Sevilen Oyuncu Aamir KHAN Vivo V15 Pro Modelinin Reklam Filminde Oynadı

Filmleri ile gerek Hindistan gerekse de Tüm Dünyada ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Aamir KHAN son olarak Vivo V15 Pro Akıllı Telefon modelinin reklam filmi ile karşımıza çıktı.

20 Şubat 2019 tarihinde duyurusu yapılması beklenilen Vivo V15 Pro modeli için Aamir KHAN ile anlaşmayı başaran Vivo markası iki yeni reklam filmini yayınladı.

Muhtemelen bir video serisi için anlaşma yapan Vivo markası ve Aamir KHAN ilerleyen günlerde farklı reklam filmleri için yeniden bir araya gelecek gibi görünüyor.

 

İlk Reklamda 32 MP’lik Pop-Up Selfie Kamera Ön Planda

Aamir KHAN ile çekilen ve yayın alınan ilk videoda Aamir KHAN sokakta gördüğü bir grafiti önünde Selfie çekilmek için Vivo V15 Pro modelini kullanıyor.

Reklamda “Dünyanın İlk 32 MP Çözünürlüğe Sahip Pop-Up Selfie Kamerası” sloganı ön plana çıkarılıyor.

 

İkinci Reklam 48 MP Değerindeki Arka Kamera İçin

İkinci reklam filminde ise gece bir partide yer alan Aamir KHAN Vivo V15 Pro ile çekim yapıyor. Üçlü Arka Kamera yapısına sahip olan cihazın ana kamera sensörünün 48 MP değerinde olduğu bu reklamda ön plana çıkarılıyor.

 

Kısa Sürede Milyonlar İzledi ve Trend Videolar Listesine Girdi

Kısa süre önce Vivo Hindistan Youtube Kanalı üzerinden yayına alınan videolar biz bu haberi yayınlarken toplamda 33 Milyon izlenme rakamını aşmıştı.

İlerleyen günlerde pazara çıkacak olan Vivo V15 Pro modeli bir anlamda daha pazara çıkmadan milyonlarca kişi tarafından bilinen bir model halini almış oldu.

Vivo firmasının reklam filmi için Aamir KHAN gibi geniş kitleler tarafından sevilen bir film yıldızı ile anlaşmış olması da bu modele verilen değeri ön plana çıkarmış durumda.

Sevilen Oyuncu Aamir KHAN Vivo V15 Pro Modelinin Reklam Filminde Oynadı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir