Pasaport Kayıt İşlemleriSharp firması kopya telefonlar mı çıkaracak?

Sharp firması kopya telefonlar mı çıkaracak?

Sharp firmasının 17 Temmuz tarihinde halka tanıtmayı düşündüğü yeni çerçevesiz akıllı telefonlarından birinin ilk fotoğrafı internete sızdırıldı. Bunun ardından ortaya çıkan iddialar internet alemini çalkalamaya başladı!   Sharp firmasının 17 Temmuzda düzenleyeceği büyük etkinlikte, yeni tasarlanıp üretilen çerçevesiz akıllı telefonların tanıtımı yapılması uzun süredir şirket tarafından planlanmaktaydı. Ardından bu cihazların bir tanesinin ilk fotoğrafı internette […]


Sharp firmasının 17 Temmuz tarihinde halka tanıtmayı düşündüğü yeni çerçevesiz akıllı telefonlarından birinin ilk fotoğrafı internete sızdırıldı. Bunun ardından ortaya çıkan iddialar internet alemini çalkalamaya başladı!

 

Sharp firmasının 17 Temmuzda düzenleyeceği büyük etkinlikte, yeni tasarlanıp üretilen çerçevesiz akıllı telefonların tanıtımı yapılması uzun süredir şirket tarafından planlanmaktaydı. Ardından bu cihazların bir tanesinin ilk fotoğrafı internette paylaşıldı. Fotoğrafı görenlerin ilk tepkisi ise, bu yeni çerçevesiz akıllı telefonun The Essential Phone’un birebir kopyası olduğuydu!

Ortaya çıkan fotoğrafı aşağıda sizinle paylaşıyor olacağız. Sizin de bu ufacık görselden de olsa görebileceğiniz gibi, Sharp firmasının çerçevesiz akıllı telefonu tanıtma şekli bile direkt olarak The Essential Phone ile aynı. Sadece şekli değil, ekranın ortasında bulunan ön kameranın yeri ve kameranın tasarımı bile tıpa tıp aynı şekilde kopyalanmış durumda.

  Foxconn'a Göre Apple iPhone 5 Samsung Galaxy S3'e Fark Atacak

Fakat söylememiz gereken farklılıklar var tabii ki. Öncelikle telefon tasarım şablonunda The Essential Phone’dan bariz farklılıklar olduğu gözüküyor. Yeni tanıtılacak olan bu Sharp akıllı telefonu, öncelikli olarak köşeli bir yapıya sahip gibi gözüküyor.

Bunların dışında yayınlanan diğer iddialar teknik özellikler hakkında. Cihazda 5.5 inçlik dokunmatik ekranın yanında 12 MP’lik dual ana kamera ve 8 MP’lik ön kamera bulunuyor. Raminin 4 ya da 6 GB olması ve 64 GB dahili hafızaya sahip olacağı söyleniyor. Snapdragon 660 işlemcisiyle ortaya çıkacağı düşünülen bu telefon tanıtılınca yeni detayları da görmüş olacağız.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status