Shazam Uygulaması Windows Mobile Platformundan Çıkıyor

Shazam Uygulaması Windows Mobile Platformundan Çıkıyor

Müzik Tanıma Uygulamaları arasında en popülerlerinden birisi olan Shazam yaptığı açıklama ile Windows Mobile İşletim Sistemini artık desteklemeyeceğini açıkladı.yorumlar.net

Müzik Tanıma Uygulamaları arasında en popülerlerinden birisi olan Shazam yaptığı açıklama ile İşletim Sistemini artık desteklemeyeceğini açıkladı.

Daha önce birçok büyük çaplı uygulamanın Destek Vermeyi kestiği İşletim Sistemi için şimdi de Shazam Uygulaması desteği kesmiş durumda.

Windows Market üzerindeki uygulama sayfasını kapatan Shazam platform üzerindeki mevcut uygulamalara da desteği kesmiş durumda.

 

Shazam - Windows Mobile

 

Mevcut Kullanıcılar Kullanmaya Devam Edebilecek

Desteği kesilecek olan ve Windows Market üzerinden indirilme ihtimali kalmayacağı açıklanan uygulamanın hali hazırda yüklü cihazlarda çalışmaya devam edeceği bilgisi verildi.

Ancak Desteği olmayacağı için Windows tarafından yapılacak herhangi bir sonrasında Shazam Uygulamasının çalışıp çalışmayacağı konusu ise ne yazık ki bir soru işareti.

Yakın dönemde farklı uygulama üreticilerinin de çok fazla talep görmeyen ve tarafından da neredeyse atıl konumda bırakılan Uygulamasından desteklerini tamamen çekmelerini beklemek yanlış olmasa gerek.

  Android İşletim Sistemi Liderliği Bırakmıyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status