Pasaport Kayıt İşlemleriSilkroad Private Server Seçim Rehberi

Silkroad Private Server Seçim Rehberi

Yılların oyunu olan silkroad online ‘ın resmi serverları artık sinek avlıyor. Oyuncular pay2win sistemi yüzünden her gün resmi serverda ki karakterlerini kapatıp private serverlar ‘a geçiyorlar. Silkroad online pvp serverlarının dosyalarının yayınlanmasından sonra bir çok server açıldı.


Yılların oyunu olan silkroad online ‘ın resmi serverları artık sinek avlıyor. Oyuncular pay2win sistemi yüzünden her gün resmi serverda ki karakterlerini kapatıp private serverlar ‘a geçiyorlar. Silkroad online pvp serverlarının dosyalarının yayınlanmasından sonra bir çok server açıldı.

Bu serverların dosyaları düzenlenerek 80 cap , 90 cap ,100 cap , 110 cap ve 120 cap serverlar oluşturuldu. Hatta pvp server sahipleri serverlarına kendileri yeni dressler ekledi. Bazı server sahipleri daha ileri giderek 130 cap ve 140 serverlar açtılar. Bu serverlarla beraber haliyle yeni itemler tasarlayıp oyuncuların beğenisine sundular. Resmi serverlarda şu anda 3 bin online varken bazı pvp serverlarda bu sayı daha fazla. Özellikle yabancı serverlar da bu sayı giderek artıyor.

Resmi serverlard a oynamak yerine sizde silkroad private server da oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken extraloob üzerinden size uygun olan serverı seçip oyunun web sitesinden clienti indirmek. Web sitesinden indirdiğiniz clienti rardan çıkartıp direk olarak oyuna girebilirsiniz.

 

Silkroad Oyunu

 

Silkroad pvp serverlar da , resmi serverlerın aksine bot kullanabilirsiniz. Hatta bu botların bir çoğu ücretsizdir. Crackli olarak mbot veya sbot kullanabilirsiniz. İsterseniz ücretli olarak phbot satın alabilirsiniz. Bu bot oyun içerisinde kervan dahi çekmektedir. Haliyle siz sadece botunuzu kurarsınız ve karakterinizin para kasmasını izlersiniz.

Para kasmaktan bahsetmişken , silkroad private serverlar da sadece server sahibi değil oyuncular da para kazanabiliyor. Server sahipleri yaptıkları turnuvalarla oyunculara ödüller dağıtabiliyor veya server da oyuncular elde ettikleri itemleri satarak kolay yoldan para kazanabiliyorlar. Bir çok oyuncu bu serverlar da botla kasarak , item düşürüp satıyor ve bu yol ile ayda 1000-1500 TL’ye varan para kazanıyor.

Bunun yanında serverın kalitesine göre , kastıkları karakterlerde satılabiliyor. Silkroad pvp serverlar da oynamanın en güzel yanı da , para vermeye gerek olmaması. Sıfır parayla oyuna başlayabilirsiniz ve bir çok server da para verenlerle eşit olarak oynayabilirsiniz. Resmi serverlar da artık para vermeden oynamanız neredeyse mümkün değil. Serverlara zaten girilmiyor , bunun yanı sıra eğer para vermeden bot kullanırsanız anında banlanıyorsunuz. Para veren kullanıcılarsa VIP kullanıcılar oluyorlar ve bot kullanabiliyorlar. Yani aralarında büyük bir ayrım meydana geliyor. Para vermeyen kullanıcı sürekli eliyle kasmak zorunda olurken , para veren kullanıcı botla 7/24 kasabiliyor.

 

Silkroad Oyunu

 

Eski bir silkroad oyuncusuysanız ve silkroad’a geri dönmeyi düşünüyorsanız kesinlikle silkroad private serverları size tavsiye edebilirim. Yeni başlayacaksanız , yine size silkroad pvp serverları tavsiye ediyorum çünkü pvp serverlar size silkroad’ın eski ve basit halini sunacaklardır. 80 cap olan bir servera başlarsanız daha az içerikle karşılaşırsınız ve öğrenmeniz daha kolay oluyor. Şu an direk yeni başlayıp 140 cap bir servera başlarsanız – ki resmi server o civarlarda – bir çok yeni içerikle karşılaşırsınız ve bu sizin öğrenme aşamanızı zora sokacaktır. Bu yüzden silkroad’ın en temiz ve en kolay hali olan 80 cap’ten başlayabilirsiniz oynamaya.

Yalnız en çok tutulan capler 120 ve 110 caplerdir çünkü orada çok fazla içerik olduğu için , örnek olarak iki ırk olduğu için – eu,ch- oyuncular bu serverları daha eğlenceli bulurlar ve daha fazla tercih ederler. Yeni oyuncular için bu serverlar ideal olmasa da , eski oyuncuların alışık olduğu bir sistem olduğu için bu eski oyuncularda sorun olmayacaktır. Bu nedenle eski oyuncular için daha fazla seçenek bulunmakta.

Yabancı serverlar da daha fazla oyuncu olmasına rağmen çok kaliteli türk serverları da bulunmakta. Jollygame ve hitsro gibi serverları gezebilirsiniz silkroad private server oynamak isterseniz. Bu serverlar da hem isteğinize göre bir ortam bulursunuz hemde kapanma derdi yoktur , bu yüzden uzun süre oynayabilirsiniz emekleriniz boşa gitmeden.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status