Sıradaki Apple iPhone Modeli Ekranı İle Sınırları Zorlayacak

Apple tarafından yakın dönemde pazara sürülmesi beklenilen Apple iPhone 5S veya Apple iPhone 6 modelinde kullanacağı ekranın daha fazla piksel yoğunluğuna sahip olacağı bilgisi sızdırılmış durumda. Çin merkezli WeiPhone.com isimli site tarafından Foxconn kaynaklı olarak verilen habere göre Apple iPhone 5S veya Apple iPhone 6 modelinde 1,5 Milyon Piksele sahip b ir ekran ile karşılaşacağız. […]


tarafından yakın dönemde pazara sürülmesi beklenilen veya modelinde kullanacağı ekranın daha fazla piksel yoğunluğuna sahip olacağı bilgisi sızdırılmış durumda.

Çin merkezli WeiPhone.com isimli site tarafından Foxconn kaynaklı olarak verilen habere göre veya modelinde 1,5 Milyon Piksele sahip b ir ekran ile karşılaşacağız. firması iPhone 5 modelinde 720 Bin piksellik bir ekran kullanmıştı. Bu durum kalitenin 2 kat artması anlamına geliyor.

Site tarafından net olarak hangi isimle pazara çıkacağı belirtilmeyen iPhone serisinde yeni modelin de 4 İnçlik bir boyutta olacağı bilgisi sunulmuş durumda. Buna göre ile aynı boyutta olacak olan yeni modelde nasıl piksel kalitesinin iki katına taşınacağı ise merak konusu.

  iPhone 6s ve iPhone 6s Plus İçin İlk Çadır Kuruldu
Apple
Apple

Tasarımda da bazı değişimlerin olacağını belirten web sayfasının iddiaları Global Basında yer bulurken Apple tarafından halen net bir açıklama yapılmış durumda değil.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status