Sıradaki Apple iPhone Modeli Ekranı İle Sınırları Zorlayacak

Apple tarafından yakın dönemde pazara sürülmesi beklenilen Apple iPhone 5S veya Apple iPhone 6 modelinde kullanacağı ekranın daha fazla piksel yoğunluğuna sahip olacağı bilgisi sızdırılmış durumda. Çin merkezli WeiPhone.com isimli site tarafından Foxconn kaynaklı olarak verilen habere göre Apple iPhone 5S veya Apple iPhone 6 modelinde 1,5 Milyon Piksele sahip b ir ekran ile karşılaşacağız. […]tarafından yakın dönemde pazara sürülmesi beklenilen 5S veya modelinde kullanacağı ekranın daha fazla piksel yoğunluğuna sahip olacağı bilgisi sızdırılmış durumda.

Çin merkezli WeiPhone.com isimli site tarafından Foxconn kaynaklı olarak verilen habere göre 5S veya modelinde 1,5 Milyon Piksele sahip b ir ekran ile karşılaşacağız. firması iPhone 5 modelinde 720 Bin piksellik bir ekran kullanmıştı. Bu durum kalitenin 2 kat artması anlamına geliyor.

Site tarafından net olarak hangi isimle pazara çıkacağı belirtilmeyen serisinde yeni modelin de 4 İnçlik bir boyutta olacağı bilgisi sunulmuş durumda. Buna göre ile aynı boyutta olacak olan yeni modelde nasıl piksel kalitesinin iki katına taşınacağı ise merak konusu.

  iPhone 5S Modeli İle Birlikte Apple iPhone Mini Modeli Pazara Çıkabilir
Apple

Tasarımda da bazı değişimlerin olacağını belirten web sayfasının iddiaları Global Basında yer bulurken Apple tarafından halen net bir açıklama yapılmış durumda değil.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status