Pasaport Kayıt İşlemleriSnapDragon 800 İşlemcili LG D801 Kodlu Optimus G2 Modeli Sızdırıldı

SnapDragon 800 İşlemcili LG D801 Kodlu Optimus G2 Modeli Sızdırıldı

LG firması Qualcomm SnapDragon 600 serisi İşlemci ailesine sahip LG Optimus G Pro modelinden sonra şimdi de bir üst seviye olan SnapDragon 800 İşlemci Ailesine sahip olan LG D801 kod adlı LG Oprimus G2 modeli için kolları sıvadı. LG D801 kod adı ile GL Benchmark üzerinde testleri yapılan ve büyük ihtimalle pazara LG Optimus G2 […]


firması Qualcomm SnapDragon 600 serisi İşlemci ailesine sahip modelinden sonra şimdi de bir üst seviye olan İşlemci Ailesine sahip olan D801 kod adlı Oprimus G2 modeli için kolları sıvadı.

LG D801 kod adı ile GL Benchmark üzerinde testleri yapılan ve büyük ihtimalle pazara 2 modeli olarak sunulacak olan bu yeni ürün performans olarak İşlemcisinden aldığı güç ile pazardaki en büyük rakiplerini daha ilk testlerde aşmış durumda.

Adreno 330 GPU ailesine sahip olacak olan modelde 2,3 GHz’lik hıza ulaşabilen İşlemci Ailesi kullanılmış olacak. Nihai yazılıma sahip olmadığı için ilk testlerinde %100 performans alınamayacak olan ürün büyük ihtimalle nihai sürüme ulaştığında HTC One, Apple iPhone 5 gibi modelleri ikiye katlayacaktır.

  LG Windows Phone 7 Defterini Çabuk Kapattı Android'e Kesin Dönüş Yaptı
SnapDragon 800 İşlemcili LG D801 Kodlu Optimus G2 Modeli Sızdırıldı
SnapDragon 800 İşlemcili LG D801 Kodlu Modeli Sızdırıldı

iPad 4’teki A6X işlemcisinin içerisinde bulunan grafik işlemcisini rahatlıkla geride bırakabilen Adreno 330, şimdilik en güçlü GPU’lardan biri olarak görülüyor.

Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sisteminin kullanıldığı ürün, Full HD ekranla gelecek. Cihazda fiziksel tuşun kullanılmaması bekleniyor. Çünkü ekran çözünürlüğü 1794 x 1080 olarak belirtiliyor. Bu da demek oluyor ki, ekranın alt kısmında ayrılmış navigasyon tuş bölümü bulunuyor.

LG için son dönemde olumsuz giden Mobil Pazar Satışları özellikle LG Nexus 4 ve modelleri ile biraz geride kalmaya başladı.

SnapDragon 800 İşlemcili LG D801 Kodlu Optimus G2 Modeli Özellikleri
SnapDragon 800 İşlemcili LG D801 Kodlu Modeli Özellikleri

Pazara sunduğu modellere güncelleme desteği sunmakta sıkıntı yaşadığı için yoğun eleştiriler alan LG firmasının yavaş yavaş bu durumunu düzeltmeye başlaması, yeni modelleri ile kullanıcıların gözüne girmeye başlaması pazardaki payının da artmasına sebep oldu.

Özellikle Google destekli LG Nexus 4 modeli ile kendini geliştiren firma , ve şimdide pazara çıkması beklenilen modelleri ile de ben buradayım diyecek gibi görünüyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status