Sodexo uygulaması

Akıllı telefon uygulamaları hayatımızı oldukça kolaylaştırmaya devam etmektedir. Günlük hayatta işimize çok fazla yarayan uygulamalar artık telefonlarımızda her an yanımızda yer almaktadır. Bu uygulamalar çeşitli kategorilerde biz kullanıcılara sunulmaktadır. Bunlardan birisi de en çok işimize yarayan özelliklerden biri olan Sodexo uygulaması. Sodexo herkesin bildiği gibi çalışanların yemek yiyebildiği, çalıştıkları iş yeri tarafından verilen yemek kartı özelliği taşır. Anlaşmalı restoran, kafe gibi yerlerden bu karttaki bakiyenize göre istediğiniz alışverişi yapabiliyor yemek yiyebiliyorsunuz.

Sodexo kartı günümüzde çoğu restoran, kafe gibi yerlerde geçmektedir. Ancak her zaman nerede hangi bölgede hangi restoran ve kafede geçtiğini bilmekte zorlanırız. Bunu bilen uygulama üreticileri de hayatımızı kolaylaştırmak için bu uygulamayı geliştirmişlerdir.

Sodexo uygulaması
Sodexo uygulaması

Sodexo uygulaması ile;

 • Bakiyenizi sorgulayabilir, son 1 ay içerisinde yaptığınız tüm harcamaları görüntüleyebilirsiniz.
 • ‘Üye İşyeri’ arayabilir, kullanacağınız ürün için en yakın hizmet noktasıyla ilgili adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca aradığınız ‘Üye İşyeri’ nin bulunduğunuz noktaya olan mesafesini görebilir, harita üzerinde yol tarifi bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz.
 • İletişim seçeneğiyle ‘Görüşlerinizi Bildirin’ formuna ulaşabilirsiniz.
 • Bu uygulamadan faydalanmak için kimlik bilgileriniz ve kart numaranızla üye olmanız yeterli olacaktır. Üstelik bir kez üye girişi yaptığınızda bilgileriniz tekrar sorgulanmadan kart işlemlerinize ulaşabileceksiniz.

Sizde sodexo uygulamasını indirerek sodexo hakkındaki her şeyden haberdar olabilir, adeta sodexo işletmelerini cep telefonunuza taşıyabilirsiniz.

Sodexo uygulaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

 1. 11 Ekim 2014, 18:37

  Harika bir uygulama olmuş. İş yerinden verilen sodexo harcama limitimizin kontrol edilmesi bu uygulama ile çok daha kolay bir hale geldi. uygulamayı yazan arkadaşlar bu işi biliyor. Tam olarak ne lazımsa uygulama içerisine eklemişler ne bir eksik nede bir fazla.

  Cevapla
 2. 21 Eylül 2014, 13:12

  Cok faydalı bir uygulama hesabınıza yükleme yapıldığı an haberiniz oluyor, bakiyenizi anlık olarak gösteriyor. Bu ugulama ile her an bakiyenizi sorgulayabilir, son 1 ay içerisinde yaptığınız tüm harcamaları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisindeki iletişim seçeneğiyle Görüşlerinizi Bildirin formunada ulaşabiliyorsunuz.

  Cevapla