Pasaport Kayıt İşlemleriSon Görsellere Göre LG G4 Serisi Snapdragon 808 Kullanıyor

Son Görsellere Göre LG G4 Serisi Snapdragon 808 Kullanıyor

LG G4 modeli pazara çok yakında çıkacak. Ve tabi ki bu süreçte LG G4 serisi ile alakalı birçok bilgide sızmaya başlamış durumda. Neredeyse bir ay önce ortaya atılan iddialar, LG’nin Qualcomm Snapdragon 810’da yaşanan ciddi donma sorunları nedeniyle yeni amiral gemisi LG G4’te Snapdragon 808 kullanacağı yönündeydi. Ancak şirketin yeni amiral gemisi telefonunda altı çekirdekli […]


4 modeli pazara çok yakında çıkacak. Ve tabi ki bu süreçte 4 serisi ile alakalı birçok bilgide sızmaya başlamış durumda.

Neredeyse bir ay önce ortaya atılan iddialar, ’nin Qualcomm Snapdragon 810’da yaşanan ciddi donma sorunları nedeniyle yeni amiral gemisi 4’te Snapdragon 808 kullanacağı yönündeydi.

Ancak şirketin yeni amiral gemisi telefonunda altı çekirdekli bu işlemciye yer verecek olması pek inanılır gibi gelmiyordu. Yeni sızdırılan bir görsel, G4 üzerinde Snapdragon 808 kullanılacağını onaylıyor.

Şimdiye kadar sızdırılan bilgiler G4’ün yüksek çözünürlüklü ekran ve yeni tasarlanmış bir arayüzü ile karşımıza çıkacağı yönünde oldu. Sızdırılan görselde CPU-Z kullanılarak ekran görüntüsü alınmış ve buna göre G4 gerçekten altı çekirdekli Snapdragon 808 (384 MHz hızında çift çekirdekli ve 1440 MHz hızında dört çekirdekli) ile güçlendirilmiş olacak.

  LG V20 Üst Düzey Özellikleri İle Resmi Olarak Tanıtıldı
LG G4 Arka Kapak
Arka Kapak

 

Bu sızıntı görselin e ait olduğunun kesin bir kanıtı yok ancak bu modelin ün gelmesi beklenen G4 Lite ve G4 Note versiyonuna ait olmasını ümit ediyoruz.

 

Son Görsellere Göre LG G4 Serisi Snapdragon 808 Kullanıyor
Son Görsellere Göre LG G4 Serisi Snapdragon 808 Kullanıyor

 

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/sizdirilan-lg-g4-goruntusu-snapdragon-808-islemcisini-onayliyor-27405.html


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status