Sony 4 Çekirdekli Ürünleri Pazara Sunmaya Hazırlanıyor

Sony 4 Çekirdekli Ürünleri Pazara Sunmaya Hazırlanıyor

Rakiplerinin aksine 2012 senesinde 4 Çekirdekli ürün üretmeyen Sony firması 2013 senesinin ilk ayından itibaren Xperia ailesine 4 Çekirdekli işlemciye sahip yeni modelleri eklemeyi planlıyor. Ocak ayında yapılacak olan CES 2013 fuarında birkaç model birden tanıtmayı planlayan Sony firmasını bu modeller arasında Quad Core İşlemcilere sahip modelleri de ön plana çıkarması bekleniyor. Bu sene başında […]


Rakiplerinin aksine 2012 senesinde 4 Çekirdekli ürün üretmeyen firması 2013 senesinin ilk ayından itibaren ailesine 4 Çekirdekli işlemciye sahip yeni modelleri eklemeyi planlıyor.

Ocak ayında yapılacak olan CES 2013 fuarında birkaç model birden tanıtmayı planlayan firmasını bu modeller arasında Quad Core İşlemcilere sahip modelleri de ön plana çıkarması bekleniyor.

Bu sene başında önce HTC ve LG firmaları ile pazara çıkan 4 Çekirdekli işlemciye sahip cihazlar Samsung firmasının da pazara girmesi ile üst seviye modellerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. firması ise o dönem yaptığı bir açıklama ile ilk etapta 4 Çekirdekli İşlemcilere sıcak bakmadığını vurgulamıştı.

Sony Xperia Yeni Modeller İle 2013 e Hazırlanıyor
Sony Yeni Modeller İle 2013 e Hazırlanıyor

Bu noktada rakiplerinin oldukça ön plana çıkması, pazara Dört Çekirdekli yapının oturması sonrasında pazara sunulacak Dört Çekirdekli Sony ürünlerinin nasıl bir başarı yakalayacağı ise açıkçası tam bir bilmece.

  Sony Xperia Modellerinde Fizy Uygulaması Geliyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status