Sony Castor İsimli Tablet PC Modeli Sızdırıldı

Sony tarafından pazara sürülmeye hazırlanan ve çalışmalarda sona gelindiği belirtilen “Castor” isimli tabletin özellikleri Teknoloji Pazarına sızdırıldı.

Android İşletim Sistemi ile karşımıza çıkacak olan Sony Castor modelinin SnapDragon 800 serisi 4 Çekirdek ve 2.3 GHz’lik işlemci hızına sahip bir işlemci ailesine sahip olacağı beklentiler arasında.

Wi-Fi desteğinin zaten standart olduğu günümüzde Sony Castor modeli ile artı olarak 4G Teknolojisi de kullanılabilir halde tüketicilere sunulacak.

Sony Xperia Z ve Xperia Z1 modellerinde kullandığı kasa tarzı bir kasa ile pazara çıkması beklenilen Sony Castor modelinin Su ve Toza Dayanıklı bir tablet PC olması beklentisi ise pazarda oluşmuş durumda.

8 veya 13 MP Arka Kameraya sahip olması beklenilen modelin yanında bir de Kalem gelmesi ve pazardaki Samsung Galaxy Note 10.1 serileri ile oldukça zorlu bir yarışa girmesi ise hiçte şaşırtıcı olmayacak gibi görünüyor.

Sony Castor Tablet PC Modeli Sızdırıldı
Sony Castor Tablet PC Modeli Sızdırıldı

Bunların dışında ekstra özellikler ile Sony markasını epeydir sönük kaldığı Tablet PC sektöründe yeniden canlandırmayı düşünen firmanın ürünü MWC 2014’de yeni bir Akıllı Telefon Modeli ile birlikte Sony Castor modelini duyurması bekleniyor.

Sony Castor İsimli Tablet PC Modeli Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir