Sony SmartWatch 2 Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Sony SmartWatch 2 Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Sony tarafından pazara sürülmesi beklenilen 2. Akıllı Saat olan Sony SmartWatch 2 modeli hakkındaki ilk özelliklerde firma tarafından paylaşıldı. Almanya Berlin’de devam eden IFA 2013 Etkinliğinde Sony kanadından paylaşılan bilgilere göre SmartWatch 2 modeli 1,6 inçlik bir ekrana ve 220*176 piksellik bir çözünürlüğe sahip olacak. Pazara Samsung Galaxy Gear modeli ile rekabet amaçlı olarak sunulacak […]


tarafından pazara sürülmesi beklenilen 2. Akıllı Saat olan SmartWatch 2 modeli hakkındaki ilk özelliklerde firma tarafından paylaşıldı.

Almanya Berlin’de devam eden IFA 2013 Etkinliğinde kanadından paylaşılan bilgilere göre SmartWatch 2 modeli 1,6 inçlik bir ekrana ve 220*176 piksellik bir çözünürlüğe sahip olacak.

Pazara Samsung modeli ile rekabet amaçlı olarak sunulacak olan SmartWatch 2 serisinde Android cihazlar ile bağlantı NFC özelliği veya Bluetooth ile sağlanacak.

Batarya noktasında rakibi olan modelinden daha başarılı olması beklenilen Sony Smart Watch 2 serisi 3-4 günlük bir şarj süresi ile karşımıza çıkacak.

Sony SmartWatch 2 Hakkında İlk Bilgiler Geldi
Sony SmartWatch 2 Hakkında İlk Bilgiler Geldi

Klasik Akıllı Saat serisinde yer edinecek olan Sony SmartWatch modeli özellik ve donanım olarak modelinde aşağıda bir seviyede konuşlanmış olacak.

2013 Eylül sonuna doğru pazara çıkacak olan Sony Smart Watch 2 modeli 260 Dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacak. Ürünün modelinden Ön Sipariş verenlere ise Ücretsiz olarak hediye edileceği bilgisi de gelen haberler arasında.

Facebook gibi sosyal ağlarınızı görüntüleyip maillerinizi kontrol edebilmek gibi fazla bir seçenek sunmayan SmartWatch 2 modeli kullanım noktasında modeli ile iyi bir ikili oluşturacak ve özellikle telefonu kullanmak isteyenler için iyi bir kolaylaştırma aracı olacak gibi görünüyor.

 

  Sony Xperia Z için Android 4.2 Güncellemesi Hazırlanıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status