Sony SmartWatch Akıllı Saat Suya ve Toza Dayanıklı Olacak

Sony SmartWatch Akıllı Saat Suya ve Toza Dayanıklı Olacak

Sony tarafından üzerinde yapılan çalışmaların sona yaklaşıldığı Sony SmartWatch modelinin Suya ve Toza dayanıklı bir kasa ile kullanıcılara sunulması bekleniyor. Sony tarafından üzerindeki çalışmalarda sona yaklaşılan ve Akıllı Saat sektöründe ön plana çıkması beklenilen SmartWatch modeli klasik saatler gibi Suya ve Toza Dayanıklı bir kasa yapısı ile kullanıcıya sunulacak gibi görünüyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmasa […]


tarafından üzerinde yapılan çalışmaların sona yaklaşıldığı SmartWatch modelinin Suya ve Toza dayanıklı bir kasa ile kullanıcılara sunulması bekleniyor.

tarafından üzerindeki çalışmalarda sona yaklaşılan ve  sektöründe ön plana çıkması beklenilen SmartWatch modeli klasik saatler gibi Suya ve Toza Dayanıklı bir kasa yapısı ile kullanıcıya sunulacak gibi görünüyor.

Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da basına sızdırılan haberlere göre Sony firmasının Xperia Z gibi modellerde kullandığı suya dayanıklı kasa yapısını bu üründe de kullanıcılara sunması bekleniyor.

Mobile Asia Expo 2013 etkinliğinde tanıtılması beklenilen ve IP58 sertifikasına sahip olması beklenilen Sony SmartWatch modelinde ayrıca 1.3 inçlik OLED ekran, tek dokunuşla Akıllı Telefon modelleri ile bağlantı kurmayı sağlayan NFC desteği de yer alacak gibi görünüyor.

  Hızlı Şarj Destekli ve Type-C Uyumlu Sony Powerbank Modelleri Duyuruldu
Sony SmartWatch Akıllı Saat Suya ve Toza Dayanıklı Olacak
Sony SmartWatch Suya ve Toza Dayanıklı Olacak

 

Cnet tarafından sızdırılan bilgilerin ne kadar doğru olup olmadığı konusunda ise şu aşamada net bir şey demek mümkün değil. Bunu ancak etkinlik başladıktan sonra Sony tarafından yapılacak resmi açıklama ile görebileceğiz.

pazarında Sony SmartWatch modelinin dışında Google, Apple, Samsung, LG gibi firmalarda 2013 senesi içerisinde kendilerine ait Akıllı Saat modelleri pazara sunmaya hazırlanıyorlar.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status