Sony su geçirmeyen yeni telefonunu tanıttı

Sony suya dayanıklı akıllı telefonları ile teknoloji dünyasına bomba gibi yeniliklerle girmişti. Diğer rakip firmalara göre su geçirmezlik farkını ortaya koyarak büyük kazançlar sağlamıştı ve kullanıcılarına suyun içinde telefon kullanımını sunarak büyük kolaylık sağlamıştı. Bu akıllı telefonlarına bir yenisini ekleyen Sony, orta özelliklere sahip suya ve toza dayanıklı yeni akıllı telefonu Xperia M2 Aqua’yı resmen tanıttı.

Cihaz, şık OmniBalance tasarımının yanı sıra, 8MP kamerası HDR, Xperia kamera uygulamaları ile özel bir kamera düğmesine sahip. Böylelikle en iyi fotoğrafları suyun altında çekme şansına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda Xperia M2 Aqua’da, Sosyal Live, resim efekti, AR efekti, Timeshift çekim ve daha fazla Sony’nin mükemmel özellikleri yer alıyor ve telefonunuzu daha da cazip hale getiriyor. 2330mAh pil ve 4G LTE özelliği olan akıllı telefon suya ve toza dayanıklı olarak geliştirilmiş.

Xperia M2 Aqua 4.8-inç qHD ekrana 230ppi piksel yoğunluk ve 540 x 960 çözünürlüğe sahipken aynı zamanda Adreno 305 grafik ve 1GB RAM ile birlikte Snapdragon 400 işlemcisine sahip. Ayrıca cihazda 1.1MP ön kamera ve mono hoparlör bulunuyor. Böylece su altında öz çekimler yapabiliyorsunuz.

Sony su geçirmeyen yeni telefonunu tanıttı
Sony su geçirmeyen yeni telefonunu tanıttı

Xperia M2 Aqua, Latin Amerika, Asya Pasifik bölgesinde ve Avrupa’da bu Sonbahar piyasaya sürülecek. Türkiye’ye de çok yakında geleceği konuşuluyor. Cihazın fiyatı hakkında henüz bir şey bilinmemekle birlikte çok yakında daha detaylı bilgilere yer verilecek. Teknoloji haberlerini takip etmeye devam edin.

Sony su geçirmeyen yeni telefonunu tanıttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir