Sony Xperia Arc S, Ray ve Neo V Modelleri Güncellemesi Çıktı

featured

Sony Ericsson firması tarafından pazara sunulan Sony Ericsson Xperia Arc S, Sony Ericsson Xperia Ray ve Sony Ericsson Xperia Neo V modelleri için Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi Türkiye’deki kullanıcılar içinde indirilebilir hale getirildi.

10 gün önce Danimarka, İsveç, Finlandiya, İzlanda ve Norveç gibi ülkelerde indirilebilir hale getirilen güncelleme nihayet ülkemizdeki kullanıcılar içinde geldi.

OTA güncellemesi olarak gelmeyen Android 4.0 ICS güncellemesi için telefonunuzu bilgisayara bağlamanız ve Sony PC Companion yazılımı kurarak güncelleme yapmanız gerekmektedir.

Güncelleme sırasında ürünün güncel olduğu bilgisi gelirse eğer SI Numarası kontrolü yapmanız gerekecektir. SI Numarasına göre ne zaman güncellemenin sisteme düşeceğini görebilirsiniz.

Sony Ericsson markası ile satışta olan cihazlara ve Sony Xperia S modeline de önümüzdeki Mayıs – Haziran ayı içerisinde Android 4.0 güncellemesi gelecek ve Sony firması 2012 senesinin ortasından itibaren hemen hemen tüm cihazlarını Android 4.0 sürümüne güncellemiş olacak gibi görünüyor.

Darısı diğer firmaların başına.

 

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 10 sene önce

    Sony erickson firmasının tek taraflı pazardan çekilmesiyle SONY Xperia gibi ürünlerine daha fazla önem verdi. Google’ın bu işe girmeden önce bir türlü istediği performansı yakalamayan Sony Ericksonun bu çekişmenin içerisinde biraz daha kendini farklı bir yere koyması gerektiğin inancındayım.