Sony Xperia C3 Selfie Phone İle Öz Çekimlere Ayrı Bir Hava Geliyor

Son dönemin Popüler Çekim Tekniklerinden birisi halini alan Selfie – Öz Çekim akımı için Sony Xperia C3 adında bir Akıllı Telefon pazara sürülmeye hazırlanıyor. Sony Xperia ailesinin yani bir üyesi olacak olan Sony Xperia C3 modeli temel anlamda diğer Akıllı Telefonlardan pek farklı değil. Ancak Selfie Çekimleri daha başarılı kılmak adına Ön Kamerası Güçlendirilmiş bir […]Son dönemin Popüler Çekim Tekniklerinden birisi halini alan Selfie – Öz Çekim akımı için Sony Xperia C3 adında bir Akıllı Telefon pazara sürülmeye hazırlanıyor.

Sony Xperia ailesinin yani bir üyesi olacak olan Sony Xperia C3 modeli temel anlamda diğer Akıllı Telefonlardan pek farklı değil. Ancak Selfie Çekimleri daha başarılı kılmak adına Ön Kamerası Güçlendirilmiş bir model olarak ele alabiliriz.

 

Sony Xperia C3 Selfie Phone İle Öz Çekimlere Ayrı Bir Hava Geliyor
Sony Xperia C3 Selfie Phone İle Öz Çekimlere Ayrı Bir Hava Geliyor

 

Önde ve Arkada 8 MP Kamera

Selfie – Öz Çekim alanında kendi çapında bir rekabet başlatmak isteyen Sony firması Xperia C3 modelinin hem Arka hem de Ön kamerasını 8 MP değerinde tutacak gibi görünüyor.

5 inçlik 720p HD Ekrana sahip olması beklenilen Xperia C3 modelinin Android İşletim Sistemine sahip olacağı ve Çift Çekirdekli bir yapı ile pazara sürüleceği ilk gelen sızıntı bilgiler arasında.

Sony Xperia C3 Ön Kamera Fotoğraf
Sony Xperia C3 Ön Kamera Fotoğraf

 

Sony Xperia C3 Modeli 8 Temmuz’da Tanıtılabilir

Sony’nin Xperia C3 modelini 8 Temmuz 2014 Salı günü resmi olarak son kullanıcıya tanıtması bekleniyor. Ancak yine de resmi olarak gelen bir haber ve bilgi yok. O sebeple de 8 Temmuz tarihi ve Sony Xperia C3 serisi şimdilik Sızıntı Haber olarak ajandamızda kendisine yer buluyor.

 

  Xperia C3 ve T2 Ultra için Android 5.0 Güncellemesi Yayınlandı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status