Sony Xperia ION Türkiye’de Satışta

Sony firması tarafından son dönemde pazara sürülen cihazlardan birisi olan Sony Xperia ION modeli Ekim ayı itibariyle Türkiye Mobil Telefon Pazarında da satışa sunuldu.

Son çıkardığı cihazlarda kullandığı Işıklı Tasarımdan farklı bir ürün üreten Sony firması bu cihazı ile bir anlamda Sony Ericsson Arc serisine benzer bir cihaz üretmiş durumda.

144 Gr ağırlığında olan ve 4,6 İnçlik bir ekran ile gelen Sony Xperia İON modeli kırılmayı ve çizilmeyi engelleyen bir filmle bütünleşmiş bir ekran ile geliyor ve ön cam cihazın ön yüzeyini tamamen kaplıyor.

12.1 MP lik bir kameraya sahip olan cihaz ile 42 Mbps seviyesine varan bir hız ile internete bağlanmanız mümkün. Yani Xperia ION modeli İnternet Kurdu olanlar için biçilmiş bir kaftan diyebiliriz.

Sony Xperia ION Türkiye'de Satışa Sunuldu
Sony Xperia ION Türkiye’de Satışa Sunuldu

 

1280*720 P lik HD ekrana sahip olan cihaz oldukça başarılı bir tasarım ve Android İşletim Sisteminin getirdiği artılar ile birlikte geliyor.

Red Dot Tasarım Ödülleri Yarışmasından da ödülle dönen Sony Xperia ION modeli Ekim ayı içerisinde Türkiye Pazarında satışa çıkacak.

Şu aşamada cihaz hakkında belli bir fiyat seviyesi belirlenmedi. Birkaç gün içerisinde belli bir fiyat skalası da oluşacaktır.

 

Sony Xperia ION Türkiye’de Satışta

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir