Sony Xperia Mint Modelinin Görselleri Sızdırıldı

Eskilerden beri ürettiği  ve tasarladığı, viagra canada ürünler ses getiren bir şirket olan Sony, cep telefonu piyasasında da aynı etkiyi bırakmak istiyor. Dikkat çeken yönleri tasarımları olan Xperia serisi telefonlara bir yenisi ekleniyor. Adı Ocak ayında anılan Sony Xperia Mint zaten yakında duyurulacaktı, ama görüntüleri ve bilgileri sızdırıldı.

Xperia serisinde kod adı LT30P olan ancak Mint adıyla bilinen akıllı telefonun bir Rus haber sitesi olan Mobile-Review’dan sızdırıldığı belirtildi. Sızan bilgilere göre Mint’de, yüksek kalite telefonlarda olması beklenen özellklerden bolca var. Ön tarafında 1280×720 pixel çözünürlük bir LCD ekranı var.

Bu arada ekranın boyutu 4.3 inch.

Arkasında ise 13 megapixel’lik bir kamera var. Yan tarafında bir de MicroSD kart yuvası var.Snapdragon S4 işlemcisinde Android 4.0 çalıştırılacağı söyleniyor. Saat hızı 1.5 GHz olan çift çekirdekli işlemcinin yanında 1 GB ram ve 16 GB dahili hafıza bulunuyor.

Samsung Galaxy S3 ile yan yana çekilmiş fotograflarından boyunu ve oranlarını karşılaştırabilirsiniz.

Sony Xperia Mint Modelinin Görselleri Sızdırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

  1. Teknoloji acayip gelişiyor ya, özellikleri görünce 2000’in başlarındaki büyük ve çirkin bilgisayarım geldi aklıma. bu ne kadar küçük ve güzel ;)

  2. 13 mp kamera, lensleri de iyiyse çok güzel fotograflar çekilebilir. Sony lensleri iyiydi önceki telefonlarda. umarım bunda da iyidir. yoksa 13 mp boşa gider.

  3. 720p ekranı olması güzelmiş. bepten video izlemek keyifli olur. otobüs beklerken, arabada giderken, derste sıkılınca falan ;)

  4. xperia serisi ilgimi çekiyor. tarzı ve tasarımı etkileyici bence.

  5. sony yılların kaliteli markası tabi. telefon işinde de iyi gidiyor.