Sony Xperia Modellerinde Fizy Uygulaması Geliyor

İnternet projeleri arasında en hızlı büyümeyi sağlayan ve yıllardır milyonlarca kişi tarafından takip edilen Online Müzik Dinleme Sitesi Fizy Sony tarafından üretilen yeni Xperia modellerine bütünleşik olarak gelecek.

Müzik geçmişi ile bilinen Sony firması gelecek seri olan Xperia serisindeki cihazların uygulama kısımlarına Fizy için bir yer ayırmış durumdalar bile.

Fizy Uygulaması sayesinde Sony Xperia kullanıcıları istemedikleri kadar müziğe birkaç tıklama ve arama ile anından online olarak ulaşabilecekler.

Fizy tarafından bu işbirliğini kutlamak amacıyla 11 Nisan 2012 tarihinde “Xperia’nce Music Online Müzik Festivali” düzenleneceği ve festivalin fizy.com/xperiance-music adresinden ücretsiz olarak izlenebileceği de verilen bilgiler arasında.

Konserde Duman, Manga, Ege Çubukçu, Vega ve Multitap gibi gruplar ve sanatçılar sahne alacak. Online konserler 11 Nisan 2012 tarihinde akşam saat 19.00 da başlayacak ve gece yarısına kadar devam edecek.

 

 

Sony Xperia Modellerinde Fizy Uygulaması Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 5 Aralık 2013, 12:22

    o değilde okulda arkadaşım telefonunu yıkadı. Sony xperia Z’ydi. O bende olsa annem hergün deterjanlı suyla yıkardı herlde :DS::DS:DS:DS:DDS

    Cevapla