Sony Xperia P, Go ve Dual E Modelleri İçin Jelly Bean Güncellemesi

Sony Xperia P, Go ve Dual E Modelleri İçin Jelly Bean Güncellemesi

Sony Xperia P, Xperia Go ve Xperia Dual E modelleri için Android OS 4.1 Jelly Bean güncellemelerini duyurdu. Önümüzdeki haftadan itibaren ülke ve operatör durumuna göre güncellemeler dağıtılmaya başlanıyor. Mayıs ayı boyunca tüm Xperia P, Xperia Go ve Xperia Dual E modelleri güncelleme alacak. Bu yüzden bu cihazlardan birine sahip olan arkadaşlar acele etmesinler. Cihazlarını sürekli olarak […]yorumlar.net

P, Go ve Dual E modelleri için OS 4.1 güncellemelerini duyurdu. Önümüzdeki haftadan itibaren ülke ve operatör durumuna göre güncellemeler dağıtılmaya başlanıyor.

Mayıs ayı boyunca tüm Xperia P, Xperia Go ve Xperia Dual E modelleri güncelleme alacak. Bu yüzden bu cihazlardan birine sahip olan arkadaşlar acele etmesinler. Cihazlarını sürekli olarak internete bağlı tutarlarsa güncellemeden o kadar erken yararlanırlar.

Yeni güncellemeyle birlikte gelecek yeni özellikler; Google Project Butter, Google Now, Batarya ömrünü uzatmak için STAMINA modu diye bir özellik, Yeni uygulamalar ve ana ekran görüntüsü geliyor. Ayrıca Walkman özelliği, Film ve Albüm uygulamaları da yenileniyor.

 

Suya, Toza ve Darbelere Sony Xperia Go
Suya, Toza ve Darbelere Xperia Go

 

Bu cihazlardan sonra yani Mayıstan sonra Xperia S, Xperia SL, Xperia ION ve Xperia Acro S modelleri güncellemesi alacak. Bu cihazlardan birine sahip olan arkadaşlar bir ay daha bekleyeceksiniz.

 

  Sony Bravia 4K HDR TV Serisi Türkiye'de Satışa Çıktı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

ismail Tıknaz
ismail Tıknaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olamn yazarımız, sektöre ilişkin haberler üretiyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status