Sony Xperia P Modeli İçin Android 4.0.4 ICS Desteği Geldi

Sony Xperia P Modeli İçin Android 4.0.4 ICS Desteği Geldi

Sony Xperia P kullanıcıları için güncelleme müjdesi geldi. Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich güncellemesi Sony Xperia P kullanıcıları için dağıtılmaya başlandı. Sony firmasının resmi bloğu üzerinden yapılan açıklamaya göre dün başlanılan güncelleme dağıtımları 1 hafta içerisinde tüm dünyadan yerel dillerde indirilebilir hale getirilecek. Güncelleme sonrasında Xperia P kullanıcıları için pil ömrü neredeyse 4 kat daha […]yorumlar.net

kullanıcıları için güncelleme müjdesi geldi. .4 Ice Cream Sandwich güncellemesi kullanıcıları için dağıtılmaya başlandı.

Sony firmasının resmi bloğu üzerinden yapılan açıklamaya göre dün başlanılan güncelleme dağıtımları 1 hafta içerisinde tüm dünyadan yerel dillerde indirilebilir hale getirilecek.

Güncelleme sonrasında Xperia P kullanıcıları için pil ömrü neredeyse 4 kat daha arttırılmış olacak. Bazı kodlama hataları yüzünden aşırı pil tüketen cihazın bekleme süresi .4 sürümü yüklendikten sonra 4 kata varan bir iyileştirme yaşamış olacak.

 

Sony Xperia P Modeli İçin Android 4.0.4 ICS Desteği Geldi
Modeli İçin .4 ICS Desteği Geldi

 

Timescape ara yüzünü daha da geliştiren firma bu güncelleme ile de kullanıcılarına daha fazla bir görsel ara yüz sağlamış olacak. Yenilenen Walkman yazılımı, Albüm ve Movies gibi medya programları ve boyutu ayarlanabilen Widget’lar ile güncelleme bir anlamda Xperia P kullanıcıları için büyük bir gelişme olacak gibi görünüyor.

Sony firması yakın dönemde ve Sony Xperia Sola modelleri içinde Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich güncellemesini çıkarmaya hazırlanıyor.

  Sony Xperia S, Xperia Acro S ve Xperia SL Modelleri İçin Android 4.1 Jelly Bean Hazır
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status