Pasaport Kayıt İşlemleriSony Xperia P Modeli İçin Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Sızdırıldı

Sony Xperia P Modeli İçin Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Sızdırıldı

Sony firması tarafından orta segment kullanıcılara yönelik satışa sunulan Sony Xperia P modeli için Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi internetene sızdırıldı. Son dönemde Sony Xperia Z modeli ile ismini daha sık duyurmaya başlayan ve bu sayede alt model satışlarını da arttıran Sony firmasının günmcelleme desteği vereceğini daha önce açıkladığı Sony Xperia P modeli için Android […]


firması tarafından orta segment kullanıcılara yönelik satışa sunulan Xperia P modeli için Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi internetene sızdırıldı.

Son dönemde modeli ile ismini daha sık duyurmaya başlayan ve bu sayede alt model satışlarını da arttıran Sony firmasının günmcelleme desteği vereceğini daha önce açıkladığı modeli için Android 4.1.2 Jelly Bean tabanlı Rom internet üzerinden geliştirici ve deneme yapanlar için sızdırıldı.

Henüz stabil bir şekilde çalışmadığı için normal kullanıcı için önermediğimiz güncelleme aslında Xperia P modelinin çehresini de değiştirecek gibi görünüyor. Çünkü modeli ile yeniden ele alınan İşletim Sistemi Ara Yüzü bu güncellemeler ile eski modellere de gelmiş olacak.

  Efsane Oyun Uncharted 3 Ünlülerin Sesi ve 3D Desteği ile Satışa Çıkıyor! Üstelik Tamamen Türkçe!

Resmi olarak güncellemelerin Nisan 2013 içerisinde OTA yoluyla yapılması bekleniyor. Yani önümüzde çok az bir süreç kaldı. Ancak ben o kadar bekleyemem, hazır sızdırılmış bir güncelleme de var diyorsanız şuan ki hali ile de yükleyebilirsiniz.

Sony Xperia P Modeli İçin Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Sızdırıldı
Modeli İçin Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Sızdırıldı

Kurulum için AOSP tabanlı ICS ROM’a gereksinim duyan yazılımı kurmak için, Bootloader’ın da kilidinin kaldırılmış olması gerekiyor. Bu işlemler sonrası telefonun garantisi işlemez hale de gelebiliyor.

Sony Xperia Serisi modellerinden oldukça umutlu. Az sayıda model çıkaran firma bu modellere güncelleme desteği sunarak aslında kendisini tercih eden kullanıcıları da memnun etmiş oluyor.

Bakalım Sony ile pazarda nasıl bir Sony dalgalanması yu7aşanacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status