Sony Xperia S, Xperia Acro S ve Xperia SL Modelleri İçin Android 4.1 Jelly Bean Hazır

XperiaBlog sitesinden yapılan yeni açıklamayla Sony Xperia S, Sony Xperia Acro S ve Sony Xperia Xperia SL kullanıcıları için Android OS 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi hazır. Özellikle ülkemizde Xperia S kullanıcılarının merakla beklediği güncelleme haberi sonunda resmi olarak duyuruldu. Sony bu üç cihaz için gerekli yeni firmware sertifika imzalarını da tamamladı.  7 Mayıs 2013 tarihinde yeni […]


XperiaBlog sitesinden yapılan yeni açıklamayla Sony , Sony Xperia Acro S ve Sony Xperia Xperia SL kullanıcıları için OS 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi hazır. Özellikle ülkemizde kullanıcılarının merakla beklediği güncelleme haberi sonunda resmi olarak duyuruldu.

Sony bu üç cihaz için gerekli yeni firmware sertifika imzalarını da tamamladı.  7 Mayıs 2013 tarihinde yeni versiyonunun sertifikası resmi olarak onaylanmış.

6.2.B.0.200 versiyonuyla yayınlanacak olan OS 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi bu üç cihaz için son güncelleme olacak.

Sony Xperia S, Acro S ve Xperia SL için Android OS 4.1.2
Sony , Acro S ve Xperia SL için OS 4.1.2

Bundan sonra yeni güncelleme yayınlanmayacak. Olası bir hata yada eksiklikler olursa bunlar için sonradan yamalar yayınlanabilir ancak Android OS versiyonu olarak bu son versiyonu olacak.

  Sony Xperia P Modeli İçin Android 4.0.4 ICS Desteği Geldi

Yeni güncellemenin hangi ülkeden başlanacağı konusunda bilgi verilmemiş, bu nedenle Türkiye‘de şu tarihte güncelleme yapılacak diyemiyoruz. Sadece cihazınız gerek 3G gerekse Wi-Fi üzerinden sürekli internete bağlı olursa arada sırada cihaz kendi versiyonunun yenisinin çıkıp çıkmadığını kontrol edeceği için daha erken haberiniz olur.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status