Sony Xperia S İçin Android 4.0 Güncellemesi Geldi

Sony Xperia S İçin Android 4.0 Güncellemesi Geldi

Pazara Android 2.3.7 sürümü ile sunulan ve bir noktada kullanıcını hayal kırıklığına uğratan Xperia S serisi Akıllı Telefonlar için Android 4.0 ICS güncellemesi çıktı. Sony tarafından kısa süre önce indirilebilir hale getirilen Sony Xperia S Android 4.0 güncellemesi sayesinde cihazınız bir üst sürüme geçebilecek ve size daha fazla özelliği bir arada sunmaya başlamış olacak.   […]yorumlar.net

Pazara 2.3.7 sürümü ile sunulan ve bir noktada kullanıcını hayal kırıklığına uğratan Xperia S serisi Akıllı Telefonlar için 4.0 ICS güncellemesi çıktı.

tarafından kısa süre önce indirilebilir hale getirilen S 4.0 güncellemesi sayesinde cihazınız bir üst sürüme geçebilecek ve size daha fazla özelliği bir arada sunmaya başlamış olacak.

Sony Xperia Serisi Android 4.0 Güncellemesi
Serisi Güncellemesi

 

200 MB gibi bir boyuta sahip olan güncelleme dosyası içerisinde Android İşletim Sistemini ve tarafından hazırlanmış özel bir ara yüzün dosyalarını barındırıyor. Bu sebeple 3G ile indirmeye çalışmanız hem zaman kaybına hem de kotanızı doldurmanıza sebep olacaktır. Wi-Fi ile indirmeniz daha başarılı bir sonuç verecektir.

Gelecek olan güncelleme sayesinde S cihazının ara yüzü de değiştirilmiş olacak. Standart Android Ara Yüzü yerine kendi ara yüzünü kullanma kararı alan bu noktada farklılaşma peşine düşmüş gibi görünüyor.

güncellemesi henüz Türkiye için duyurulmadı ancak ay sonu gelmeden ülkemizdeki, kullanıcılar için de ICS Güncellemesi yayınlanacaktır.

 

  Samsung Galaxy S2 Android 4 Güncellemesi Türkiye İçin Yayınlandı
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. abi mayis dendi;temmuz oldu hala bekliyoz sira..neymis sirayla kod numarasina gore,,sony;sunu adam gibi cikarsaydinda herkes ayni anda yukleseydi..telefonun garantisini bitmesini mi bekliyonuz ne?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status