Sony Xperia S Kullanıcılarına Müjde Jelly Bean Güncellemesi Hazır

Sony Xperia S Kullanıcılarına Müjde Jelly Bean Güncellemesi Hazır

Sony Xperia S kullanıcılarının merakla beklediği Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi artık hazır. Merakla beklenen güncelleme Sony Fransa yetkililerinin twitter üzerinden paylaştığı mesajla duyuruldu. Güncelleme ülke ve operatör durumuna göre bir hafta içinde tüm Xperia S kullanıcılarının telefonlarında gözükecek. Güncellemeyi isteyen OTA yani wifi ile online yapabilir isteyenler Sony PC Companion programı ile bilgisayarından yapabilirler. Arada bir cihazınıızın ayarların kısmından güncellemeleri kontrol ederseniz daha erken sahip olmuş olursunuz. […]yorumlar.net

 kullanıcılarının merakla beklediği  4.1.2 Jelly Bean güncellemesi artık hazır. Merakla beklenen güncelleme Sony Fransa yetkililerinin twitter üzerinden paylaştığı mesajla duyuruldu. Güncelleme ülke ve operatör durumuna göre bir hafta içinde tüm kullanıcılarının telefonlarında gözükecek.

Güncellemeyi isteyen OTA yani wifi ile online yapabilir isteyenler Sony PC Companion programı ile bilgisayarından yapabilirler. Arada bir cihazınıızın ayarların kısmından güncellemeleri kontrol ederseniz daha erken sahip olmuş olursunuz.

Sony Xperia S Jelly Bean
Jelly Bean

Bu güncelleme  serisi için son güncelleme olacak. Bundan sonraki versiyonlara geçiş olmayacak. Arada bir çıkacak olan yamalar ve hatalar dışında bu sürüm ’in son sürümü olacak.

S OS 2.3 Gingerbread ile başladığı hayatına  OS 4.0.x ICS ile devam etmişti. En son yılbaşında Jelly Bean güncellemesini alacağını duyuran firma artık yeni güncellemenin de başladığını duyurdu.

  Kingsoft Office İle Dokümanlarınızı Görüntüleyin ve Düzenleyin (Ücretsiz)

Bakalım yeni güncelleme kullanıcıları için neler getirecek yakında göreceğiz.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

ismail Tıknaz
ismail Tıknaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olamn yazarımız, sektöre ilişkin haberler üretiyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status