Sony Xperia SL Modeli Pazardaki Yerini Aldı

Sony Xperia SL Modeli Pazardaki Yerini Aldı

Sony firması tarafından birkaç ay önce pazara sunulan Sony Xperia S modelinin biraz daha geliştirilmiş olan Sony Xperia SL modeli pazara sunuldu. Firma tarafından İşlemci üzerinde yapılan oynama ile biraz daha ileriye taşınan cihazda başka herhangi bir değişim yok. Firmanın 4 çekirdekli yeni bir ürün üretmesi beklentileri ise yine başka bir bahara kaldı. Firma tarafından […]yorumlar.net

firması tarafından birkaç ay önce pazara sunulan modelinin biraz daha geliştirilmiş olan SL modeli pazara sunuldu.

Firma tarafından İşlemci üzerinde yapılan oynama ile biraz daha ileriye taşınan cihazda başka herhangi bir değişim yok. Firmanın 4 çekirdekli yeni bir ürün üretmesi beklentileri ise yine başka bir bahara kaldı.

Firma tarafından 1.5 GHz lik Çift Çekirdekli bir işlemci ile pazarda satışı devam eden modelinin bir üstü olarak pazara sunulan SL modelinde 1.7 GHz lik Çift Çekirdekli işlemci ailesi kullanılmış durumda.

Android 4.0.4 İşletim Sistemi ile direkt olarak dağıtımı yapılacak olan SL modeli bunların dışında modeli ile tamamen aynı özelliklere ve tasarıma sahip olacak.

  Güncelleme Alan Sony Xperia X Modelinde Kamera Sorunu
Sony Xperia SL
SL

Pazara Siyah, Beyaz, Gümüş ve Pembe renk seçenekleri ile sunulması beklenilen SL modeli ne kadarlık bir satış hacmi yaratabilir bilinmez ancak Sony firmasının artık 4 Çekirdekli ürünlere geçiş yapması gerekiyor.

Bu arada firma tarafından yapılan bilgilendirmeye göre S ile SL arasında tasarım farkı olmadığı gibi batarya ömürleri gibi birçok konuda da fark olmayacağı bilgisi verildi.

Yani cihazınız biraz daha hızlanacak. Ancak başka bir farklı yanı olmayacak gibi görünüyor şu aşamada.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status