Sony Xperia SL Modeli Pazardaki Yerini Aldı

Sony firması tarafından birkaç ay önce pazara sunulan Sony Xperia S modelinin biraz daha geliştirilmiş olan Sony Xperia SL modeli pazara sunuldu.

Firma tarafından İşlemci üzerinde yapılan oynama ile biraz daha ileriye taşınan cihazda başka herhangi bir değişim yok. Firmanın 4 çekirdekli yeni bir ürün üretmesi beklentileri ise yine başka bir bahara kaldı.

Firma tarafından 1.5 GHz lik Çift Çekirdekli bir işlemci ile pazarda satışı devam eden Xperia S modelinin bir üstü olarak pazara sunulan Xperia SL modelinde 1.7 GHz lik Çift Çekirdekli işlemci ailesi kullanılmış durumda.

Android 4.0.4 İşletim Sistemi ile direkt olarak dağıtımı yapılacak olan Xperia SL modeli bunların dışında Xperia S modeli ile tamamen aynı özelliklere ve tasarıma sahip olacak.

Sony Xperia SL
Sony Xperia SL

Pazara Siyah, Beyaz, Gümüş ve Pembe renk seçenekleri ile sunulması beklenilen Sony Xperia SL modeli ne kadarlık bir satış hacmi yaratabilir bilinmez ancak Sony firmasının artık 4 Çekirdekli ürünlere geçiş yapması gerekiyor.

Bu arada firma tarafından yapılan bilgilendirmeye göre Sony Xperia S ile Sony Xperia SL arasında tasarım farkı olmadığı gibi batarya ömürleri gibi birçok konuda da fark olmayacağı bilgisi verildi.

Yani cihazınız biraz daha hızlanacak. Ancak başka bir farklı yanı olmayacak gibi görünüyor şu aşamada.

Sony Xperia SL Modeli Pazardaki Yerini Aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir