Sony Xperia SL ve Acro S için Jelly Bean Güncellemesi Başladı

Sony Xperia SL ve Acro S için Jelly Bean Güncellemesi Başladı

Android OS 4.1.x Jelly Bean güncellemelerine başlayan Sony geçen hafta Xperia S cihazları için Jelly Bean güncellemesinin yayınlandığını duyurmuştu. Bu hafta Twitter hesabından yeni bir mesaj yayınlayarak Xperia SL ve Xperia Acro S modelleri içinde jelly bean güncellemesinin hazır olduğunu duyurdu. Yeni Android OS 4.1 Jelly bean güncellemesini ister telefonunuzun ayarlarından isterseniz Sony PC Suite programıyla telefonunuzu bilgisayara bağlayarak yapabilirsiniz. Güncellemeler operatör ve ülke duruma göre bir hafta içinde tüm […]OS 4.1.x Jelly Bean güncellemelerine başlayan  geçen hafta Xperia S cihazları için Jelly Bean güncellemesinin yayınlandığını duyurmuştu.

Bu hafta  hesabından yeni bir mesaj yayınlayarak Xperia SL ve Xperia Acro S modelleri içinde jelly bean güncellemesinin hazır olduğunu duyurdu.

Yeni  OS 4.1 Jelly bean güncellemesini ister telefonunuzun ayarlarından isterseniz  PC Suite programıyla telefonunuzu bilgisayara bağlayarak yapabilirsiniz. Güncellemeler operatör ve ülke duruma göre bir hafta içinde tüm cihazlar için aktif olmuş olacak.

Sony Xperia SL ve Acro S Jelly Bean
Xperia SL ve Acro S Jelly Bean

 

Sony önümüzdeki haftalarda da Xperia ION cihazları için de  OS 4.1 Jelly Bean güncellemesi yayınlayacağını unutmadan yazalım.

  Sony Xperia Z Modeli CES 2013 Fuarında Sony Standında Görüntülendi
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

ismail Tıknaz
ismail Tıknaz Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olamn yazarımız, sektöre ilişkin haberler üretiyor.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status