Sony Xperia Yeni Modeli İle Apple ve Samsung’a Meydan Okuyacak

Sony Xperia Yeni Modeli İle Apple ve Samsung’a Meydan Okuyacak

Pazarda özellikle ve firmaları arasında yoğun bir şekilde geçmekte olan Akıllı Telefon Savaşına yeni bir oyuncu daha katılıyor. CES 2013 fuarında yeni cihazını açıklayacak olan Mobile oldukça iddialı bir şekilde pazara girişi yapmayı planlıyor.

iPhone 5 ve Galaxy S3 modeli şuan da pazarda en fazla talep gören Süt Seviye Akıllı Telefonlar listesinde ilk iki sırada yer alıyor. Birkaç hafta içerisinde pazarda daha fazla etkin bir rol oynaması planlanan modelini de sayarsak rekabette şuan 3 firmadan 3 ürün var.

2013 senesinin ilk çeyreğinde açıklamayı planladığı yeni modeli ile hem 4 Çekirdekli İşlemciye sahip ilk modelini üretmiş olacak hem de bir anlamda rekabete 1 sene geriden gelerek oldukça iddialı bir şekilde giriş yapacak.

Sony Xperia Yeni Modeli İle Apple ve Samsung'a Meydan Okuyacak
Yeni Modeli İle ve ’a Meydan Okuyacak

 

Firmanın pazara süreceği modelinde büyük ihtimalle Ekran Yapısı, Multimedya Özellikleri ve Donanımsal Özellikleri ön plana çıkacaktır. Walkman ve PS Sertifikalarını iyi kullanan firması bu cihazda bu çalışmalarını da bir adım öteye taşıyacaktır.


YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status