Sony Xperia Z için Android 4.2 Güncellemesi Hazırlanıyor

Sony Xperia Z için Android 4.2 Güncellemesi Hazırlanıyor

Birkaç hafta önce tanıtımı yapılan ancak pazara henüz sürülmeyen Sony Xperia Z modeli için Android 4.2 Jelly Bean hazırlıklarına Sony firması tarafından ağırlık verildi. Tanıtımı sırasında Android 4.1 Jelly Bean ile tanıtılan ve kullanıcılardan oldukça yoğun bir geri dönüş alan Sony firması Android 4.2 güncellemesi için kolları sıvadı ve genel hatları ile yeni sürümü hazır […]Birkaç hafta önce tanıtımı yapılan ancak pazara henüz sürülmeyen modeli için Android 4.2 Jelly Bean hazırlıklarına firması tarafından ağırlık verildi.

Tanıtımı sırasında Android 4.1 Jelly Bean ile tanıtılan ve kullanıcılardan oldukça yoğun bir geri dönüş alan firması Android 4.2 güncellemesi için kolları sıvadı ve genel hatları ile yeni sürümü hazır hale getirdi.

Çeşitli deneme ve düzenlemelerden sonra cihazın pazara çıkmasını takip eden süreçte Android 4.2 Jelly Bean Güncellemesini de yayına alacak.

Şubat ayı içerisinde Global Pazarda satışa sunulacak olan modelinin Türkiye satışlarına ise Mart ayı veya Nisan ayı içerisinde başlayacak gibi görünüyor.

Sony Xperia Z için Android 4.2 Güncellemesi Hazır
için Android 4.2 Güncellemesi Hazır

Bu noktada dünya pazarına Android 4.1 ile sürülmesi ve sonrasında güncelleme alması planlarına göre Türkiye pazarında satışa sunulana kadar modeline Android 4.2 Sürümünün gelmiş olması kuvvetli bir ihtimal olacaktır.

Bakalım Sony 2013 senesinde oldukça büyük bir ümit bağladığı modeli ile neler yapacak.

  Sony Xperia P, Go ve Dual E Modelleri İçin Jelly Bean Güncellemesi
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status