Pasaport Kayıt İşlemleriSony Xperia Z Modeli Almanya Amazon’da Ön Satışa Çıktı

Sony Xperia Z Modeli Almanya Amazon’da Ön Satışa Çıktı

Uzunca süredir Sony firmasının bir atak yapmasını bekleyenler Sony Xperia Z için yavaş yavaş sipariş vermeye başladılar. Amazon adresinden ön sipariş işlemlerine başlanılan Sony Xperia Z modeli birkaç hafta içerisinde ilk kullanıcılarının eline ulaşmış olacaktır. Tanıtımı yapılalı 1 haftayı geçmeden direkt olarak satışı için çalışmalara başlanılan Sony Xperia Z modeli şimdiden uzun süredir beklemede olan […]


Uzunca süredir firmasının bir atak yapmasını bekleyenler için yavaş yavaş sipariş vermeye başladılar. Amazon adresinden ön sipariş işlemlerine başlanılan modeli birkaç hafta içerisinde ilk kullanıcılarının eline ulaşmış olacaktır.

Tanıtımı yapılalı 1 haftayı geçmeden direkt olarak satışı için çalışmalara başlanılan Sony modeli şimdiden uzun süredir beklemede olan Sony Müşterilerini heyecanlandırmaya başlamış durumda.

Çevrimiçi Alışveriş hizmeti sunan Amazon firmasının Almanya merkezli sitesinde Ön Sipariş işlemlerine başlanılan modeli için biçilen fiyat 867 ABD Doları – 649 Euro olarak görünüyor. Yani Amazon.de adresine girenler Xperia Z modelini 867 Dolar ücretle alabiliyorlar.

5 inç boyutunda ve Full HD ekrana sahip olmasının dışında özellikleri bakımından pazardaki en iyiler arasında kendisine şimdiden yer açan modeli firmanın belki de 2012 ve 2013 senesi için Amiral Gemisi olmuş durumda.

  Motorola X Phone Derinden İlerlemeye Devam Ediyor
Sony Xperia Z Modeli Amazon İle Ön Satışta
Modeli Amazon İle Ön Satışta

4 Çekirdekli İşlemci ile pazara sunulan ilk model olması açısından pazardaki rekabette nasıl bir yer alacağı merakla beklenilen Xperia Z modelinin ayrıca 2013 senesindeki Full HD ekran yapılarına da ilk girişi yaptığını söyleyebiliriz.

Ülkemizde ortalama 2000 TL gibi bir rakam ile satışına başlanması beklenilen Sony Xperia Z modelinin hangi tarihte, nasıl bir çalışma ile Türkiye Satışına başlanacağı ise bilinmiyor.

Bakalım Xperia Z Türkiye Satışları Global Pazar ile aynı döneme denk gelip, bir cihaza herkes ile birlikte sahip olma şansına varabilecek miyiz?


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status