Sony Xperia Z Modeli Almanya Amazon’da Ön Satışa Çıktı

Uzunca süredir Sony firmasının bir atak yapmasını bekleyenler Sony Xperia Z için yavaş yavaş sipariş vermeye başladılar. Amazon adresinden ön sipariş işlemlerine başlanılan Sony Xperia Z modeli birkaç hafta içerisinde ilk kullanıcılarının eline ulaşmış olacaktır.

Tanıtımı yapılalı 1 haftayı geçmeden direkt olarak satışı için çalışmalara başlanılan Sony Xperia Z modeli şimdiden uzun süredir beklemede olan Sony Müşterilerini heyecanlandırmaya başlamış durumda.

Çevrimiçi Alışveriş hizmeti sunan Amazon firmasının Almanya merkezli sitesinde Ön Sipariş işlemlerine başlanılan Sony Xperia Z modeli için biçilen fiyat 867 ABD Doları – 649 Euro olarak görünüyor. Yani Amazon.de adresine girenler Xperia Z modelini 867 Dolar ücretle alabiliyorlar.

5 inç boyutunda ve Full HD ekrana sahip olmasının dışında özellikleri bakımından pazardaki en iyiler arasında kendisine şimdiden yer açan Sony Xperia Z modeli firmanın belki de 2012 ve 2013 senesi için Amiral Gemisi olmuş durumda.

Sony Xperia Z Modeli Amazon İle Ön Satışta
Sony Xperia Z Modeli Amazon İle Ön Satışta

4 Çekirdekli İşlemci ile pazara sunulan ilk model olması açısından pazardaki rekabette nasıl bir yer alacağı merakla beklenilen Xperia Z modelinin ayrıca 2013 senesindeki Full HD ekran yapılarına da ilk girişi yaptığını söyleyebiliriz.

Ülkemizde ortalama 2000 TL gibi bir rakam ile satışına başlanması beklenilen Sony Xperia Z modelinin hangi tarihte, nasıl bir çalışma ile Türkiye Satışına başlanacağı ise bilinmiyor.

Bakalım Xperia Z Türkiye Satışları Global Pazar ile aynı döneme denk gelip, bir cihaza herkes ile birlikte sahip olma şansına varabilecek miyiz?

Sony Xperia Z Modeli Almanya Amazon’da Ön Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir