Pasaport Kayıt İşlemleriSony Xperia Z Modeli CES 2013 Fuarında Sony Standında Görüntülendi

Sony Xperia Z Modeli CES 2013 Fuarında Sony Standında Görüntülendi

Sony firması için oldukça önemli bir konuma sahip olan Sony Xperia Z modeli son dönemlerde iPhone modelleri kadar fazla irdelendi ve pazardaki herkesin merakla bu cihazı beklemesine sebebiyet verdi. Bu noktada oldukça başarılı bir sızdırma kampanyası yapan Sony firması şu aşamada pazardaki birçok cihazdan daha üst seviyede olması planlanan Sony Xperia YUGA veya şimdiki adıyla […]


firması için oldukça önemli bir konuma sahip olan modeli son dönemlerde iPhone modelleri kadar fazla irdelendi ve pazardaki herkesin merakla bu cihazı beklemesine sebebiyet verdi.

Bu noktada oldukça başarılı bir sızdırma kampanyası yapan firması şu aşamada pazardaki birçok cihazdan daha üst seviyede olması planlanan Sony Xperia YUGA veya şimdiki adıyla Sony modelinin görsellerini fuarında resmen duyurdu.

Henüz SONY tarafından Duyurusu yapılmayan modelinin Sony standında sergilenen demosu ürünün resmen çıkacağının bir kanıtı. Ancak teknik detaylar noktasında ne yazık ki halen resmi bir açıklama yok. Sadece eski sızdırma haberler mevcut halen piyasada.

  Sony Xperia Honami Mini Modeli Yolda
Sony Xperia Z Modeli CES 2013 Fuarında Sony Standında Görüntülendi
Modeli Fuarında Sony Standında Görüntülendi

CES 2013 fuarı birkaç gün daha sürecek ve elbette ki Sony 2013 Amiral Gemisi olacak olan modelini açıklayacak. Daha geniş ve detaylı inceleme bilgilerini de bu açıklamadan sonra sizlere aktarıyor olacağız.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status