Sony Xperia Z Modeli İçin Avea Fiyat Tarifesini Belirledi

Sony Xperia Z Modeli İçin Avea Fiyat Tarifesini Belirledi

8 Nisan 2013 tarihinde satışına başlanması beklenilen Sony Xperia Z modeli için ilk olarak Avea firması tarafından bir Sözleşmeli Satış Fiyatı belirlendi. Faturalı Paketlerine ek olarak 28 TL den başlayan fiyatlarla Sony Xperia Z modelinin satışına başlamayı planlayan Avea firması elini bir anlamda Vodafone ve Turkcell’den çabuk tutacak gibi görünüyor. S.E.Ç cihaz kampanyası kapsamında kullanıcılara […]


8 Nisan 2013 tarihinde satışına başlanması beklenilen modeli için ilk olarak firması tarafından bir Sözleşmeli Satış Fiyatı belirlendi.

Faturalı Paketlerine ek olarak 28 TL den başlayan fiyatlarla modelinin satışına başlamayı planlayan firması elini bir anlamda Vodafone ve Turkcell’den çabuk tutacak gibi görünüyor.

S.E.Ç cihaz kampanyası kapsamında kullanıcılara birbirinden avantajlı, mevcut tarifelerine ek, data hediyeli, herşey dahil veya peşin olmak üzere 4 farklı seçenekle sunulan yi, peşin fiyatına satın alan Avealılara ise; 3 aylık 250 MB’lık data kullanım paketi hediye edilecek.

Özellikle Su Geçirmez Özelliği ile pazarda oldukça fazla merak uyandırmayı başaran pazara hızlı bir giriş yapacak gibi görünüyor.

  Sony Mobile Türkiye Operasyonu Ekim Ayında Sonlanacak (İddia)
Sony Xperia Z Modeli İçin Avea Fiyat Tarifesini Belirledi
Modeli İçin Fiyat Tarifesini Belirledi

 tarafından ortalama olarak 1850 TL gibi bir fiyat seviyesinden satışına başlanacak olan modelin Turkcell ve Vodafone tarafından da sözleşmeli olarak satışına başlanacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status