Sony Xperia Z2 İçin Ön Sipariş Alınmaya Başlandı

Sony tarafından pazara sürülen Sony Xperia Z2 modeli için 30 Mayıs 2014 teslimatlı Ön Sipariş alınmaya başlandı.

Basın Tanıtımı yapıldıktan sonra üretim bandında yaşanan sorunlar sebebi ile pazara bir türlü çıkış yapamayan Sony Xperia Z2 serisinin Haziran ayı ile birlikte pazarda satışına başlanması bekleniyor.

Suya ve Toza Dayanıklı bir kasa yapısının yanında başarılı bir İşlemci ve Kamera ile kullanıcı karşısına çıkan Sony Xperia Z2 serisi ülkemizde de ilgi görecektir diye düşünüyoruz.

Sony Xperia Z2 Türkiye Ön Siparişi
Sony Xperia Z2 Türkiye Ön Siparişi

Sony Xperia Z2 Modelinin Teknik Özellikleri

5.2 inçlik X-Reality Görüntü Motoruna sahip, Full HD Triluminos Eksan ailesi ile pazara sürülen Sony Xperia Z2 modeli SnapDragon MSM8974AB 801 serisi 2.3 Ghz’lik Dört Çekirdekli bir işlemciye ve Android 4.4 Kit Kat İşletim Sistemine sahip bir şekilde satışa çıkıyor.

IP55 ve IP58 Sertifikaları ile Suya ve Toza Dayanıklı bir kasa ile pazara çıkacak olan Sony Xperia Z2 serisinde 3 GB Ram, 16 Gb Dahili Depolama Alanı, Özelleştirilmiş 20.7 MP Çözünürlükte başarılı kamerası gibi özellikleri ile pazardaki Tepe Modeller arasında yer almayı başarıyor.

 

Sony Xperia Z2 Türkiye Satış Fiyatı Nedir?

Ön Sipariş sürecine girmesi ile satış fiyatı da resmileşen Sony Xperia Z2 modeli Türkiye Pazarında 2.199 TL’den satışta olacak.

 

Rekabet Türkiye Pazarında da Kızışıyor

İlk olarak Samsung Galaxy S5 ve HTC One M8 modellerinin satışa çıktığı Türkiye Pazarında 2014 Haziran ayında gelecek olan Sony Xperia Z2 ve LG G3 modelleri de giriş yapınca fırtınalar kopmaya başlayacak.

Kısacası Ön Sipariş süreci başlanan ve 30 Mayıs tarihinde satışa resmen çıkacak olan Sony Xperia Z2 için şimdiden birçok kullanıcı kartlarını ve paralarını hazırlamış durumda.

Sony Xperia Z2 İçin Ön Sipariş Alınmaya Başlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. 23 Haziran 2014, 00:23

    Sony Xperia Z2 telefonunu bizzat kullanıp inceledim oldukça estetik ve kullanım kolaylığı sunan menülerden oluşmakta tavsiye ederim.

  2. 2 Haziran 2014, 11:58

    Sony xperia gerçekten güzel bir cihaz, herkese tavsiye ederim, ben kullanıyorum.

  3. 30 Mayıs 2014, 23:18

    Sony Xperia Z2 incelemesi ve sipariş konusunda bilgiler aktardığınızı gördüm. En uygun Sony Xperia Z2 fiyatı ve nereden alabileceğimiz gibi konularda da bilgiler aktarmanızı merak ile beklemekteyim.