Sony Xperia Z2 Modelinin Vodafone Sözleşmeli Satışı Başladı

Sony firmasının 2014 Amiral Gemisi olan Xperia Z2 modelinin Vodafone Sözleşmeli olarak satışlarına başlandı.

2.199 TL’lik fiyatı ile Sözleşmesiz olarak satışına başlanılan Sony Xperia Z2 modelini dilerseniz bir Vodafone Bayisinden Peşin Fiyatına alabileceğiniz gibi Sözleşmeli olarak 36 aya varan vadelerle de alabilmeniz mümkün.

Vodafone Sony Xperia Z2 Kampanyalı Paketlerine aşağıdaki tablodan göz atabilirsiniz.

 

Sony Xperia Z2 Vodafone Sözleşmeli Satış Paketleri

Paket  Sunulan Hizmetler  Toplam Bedel  Sözleşme Süresi
Genç Avantaj Ekstra  500 Dk Her Yöne Konuşma

5.000 Her Yöne SMS

500 MB İnternet

 140 TL  24 Ay
Faturayı Aşmayan Tarife 500 Dk Her Yöne Konuşma

5.000 Her Yöne SMS

1 GB İnternet

 145 TL  24 Ay
Red Klasik 1000 Dk Her Yöne Konuşma

1.000 Her Yöne SMS

2 GB İnternet

 170 TL  24 Ay
Red Klasik 1000 Dk Her Yöne Konuşma

1.000 Her Yöne SMS

2 GB İnternet

 135 TL  36 Ay
Red 4000 Dk Her Yöne Konuşma

2.000 Her Yöne SMS

3 GB İnternet

 185 TL  24 Ay
Red 4000 Dk Her Yöne Konuşma

2.000 Her Yöne SMS

3 GB İnternet

 155 TL  36 Ay
Red Elite 8000 Dk Her Yöne Konuşma

4.000 Her Yöne SMS

5 GB İnternet

 225 TL  24 Ay
Red Elite 8000 Dk Her Yöne Konuşma

4.000 Her Yöne SMS

5 GB İnternet

 190 TL  36 Ay

 

Red Tarifelerinde Vodafone’lularla ve Sabit hatlarla sınırsızca konuşmadan, %30 Aile İndirimine; Özel Müşteri temsilcisinden, Yurtdışı avantajlarına kadar birçok ek avantaja sahip olabilirsiniz.

 

Sony Xperia Z2 Vodafone Kampanyası
Sony Xperia Z2 Vodafone Kampanyası

Vodafone Sony Xperia Z2 Kampanya Detayları

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

– Aboneler 24 ay taahhütle Red Elite üzerine  75 TL, Red üzerine  90 TL, Red Classic üzerine 100 TL, Genç Avantaj Ekstra üzerine 105 TL, Faturayı Aşmayan Ekstra üzerine 105 TL; 36 ay taahhütle Red Elite üzerine  40 TL, Red üzerine 60 TL, Red Classic üzerine 65 TL ek ödeme karşılığında cihaza sahip olabilecekler.

-Son 12 aydır faturalı Vodafone abonesi olan, son 12 ayda “dondurulmuş” veya “iptal” statüsüne girmemiş olan, son 6 aylık ödenmiş toplam faturalarının (son 6 aydaki faturaların toplam adedi 5 ,6 ya da 7 olabilir) tutarı en az 150 TL olan, son 6 ay içerisinde kısıtlanmış ise  faturalarını kısıtlanma tarihinden sonraki 5 gün içerisinde ödemiş olan aboneler kredi kartsız kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri’nden yapılacak satışlarda Vodafone tarafından belirlenmiş olan kurallara uymayan aboneler belirlenmiş 12 aylık bedeli kredi kartlarıyla ödeyeceklerdir; abonelerin kendisine ya da aboneyle aynı soyada sahip bir yakınına ait olması gereken kredi kartlarından çekilen bu tutarlar 12 ay süresince eşit olarak faturalarından düşecektir. Numara Taşıma ile gelen aboneler ve yeni aktivasyon yapan aboneler kampanyadan yalnızca kredi ile yararlanabilecektir. Hattın bağlı olduğu abonelerin başka bir uygun hattının olmaması durumunda abone en az  6 ay sonrakredi kartlı kampanyaya dahil edilebilir.

– Kredi kartsız katılma koşullarını sağlamayan abonelerin kredi kartlarından 24 aylık taahhütnamelerinde 1200 TL, 36 aylık taahhütnamelerinde  1265 TL çekilecektir.

– Kampanya kapsamında cihazın Vodafone’a maliyeti 2.520 TL’dir. Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%25) dahildir.

-İlgili kampanya bireysel aboneler için geçerlidir.

-Kampanya süresi Res Classic, Red ve Red Elite için 24 ve 36 ay; Genç Avantaj Extra ve Faturayı Aşmayan Ekstra tarifeleri için 24 aydır.

-Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır, tarife detaylarına vodafone.com.tr sayfasından erişilebilir.

– İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.

– Yurtdışı kulanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.

– Abonelerin üzerinde ileri tarihli paket değişikliği varsa fakat aboneler kampanyaya bu ileri tarihli paket ile giriş yapmak istiyorsa, aboneler ancak ileri tarihli paket değişiklikleri tamamlandıktan sonra kampanyaya giriş yapabilirler.

– Bireysel aboneler kampanyaya dahil olan belirtilen bireysel tarifeler arasında geçiş yapabilirler. Ancak abonelerin tarifeler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir:

Genç Avantaj Ekstra tarifesinden Red Classic, Red veya Red Elite tarifesine

Red Classic tarifesinden Red veya Red Elite tarifesine

Red tarifesinden Red Elite tarifesine geçebilir.

Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesi ile kampanyaya katılan aboneler kampanya süresince diğer tarifelere geçiş yapamamaktadırlar.

Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.

-Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card’ları ile kampanyadan yararlanabilir.

– Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.

– Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 2 abonelik (2 GSM numarası ile) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.

-Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

– Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyaya girişte seçilen tarifeden daha az bedelli bir pakete geçilmesi ve/veyaya kampanyada geçerli tarifeler haricinde bir pakete geçilmesi, durumunda aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.

– Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.

-Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.

-Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.

– Kampanya sonlanma tarihi 30.08.2014’tür.

DR. ACAİP’ler tarafından tüketicilere sağlanacak bilgiler cihaz üreticilerinden temin edilmektedir. Hizmet, ücretsizdir ve yalnızca DR. ACAİP’lerin sahip oldukları teknik bilgileri kapsamında üreticilerden alınan cihaz bilgileri ile müşterilerin talepleri doğrultusunda tüketicilere sunacakları önerilerden oluşur. Üreticilerden alınan cihaz bilgilerinin hatalı olması veya tüketicilerin ihtiyaçlarını eksik/hatalı ifade etmeleri halinde ve/veya hizmet kapsamında tüketicilere sunulacak öneriler sonucu tüketicilerin yapacakları cihaz seçimlerinden kaynaklanan memnuniyetsizlikler nedeniyle DR. ACAİP’lerin sorumlulukları bulunmamaktadır.

Sony Xperia Z2 Modelinin Vodafone Sözleşmeli Satışı Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir