Sony Xperia Z2 Serisinin Türkiye Satışı Başladı

Sony kanadının 2014 Amiral Gemisi olan Sony Xperia Z2 modeli resmi olarak Türkiye Pazarında da satışa sunuldu.

Android 4.4 Kit Kat İşletim Sistemi, SnapDragon 801 serisi 4 Çekirdekli ve 2.3 Ghz’lik hıza sahip işletim sistemi, 5.1 inçlik boyutu ile Full HD TRILUMINOS teknolojisine sahip ekranı ile Sony Xperia Z2 modelini 31 Mayıs 2014 tarihi itibariyle Teknoloji Mağazaları ve Sony Mağazalarından rahatlıkla temin edebilirsiniz.

 

Xperia Z2 Modeli 2.199 TL’den Türkiye’de Satışta

Beklentilerin 100 TL altında pazara sürülen Sony Xperia Z2 modeli 2.300 TL olan beklenti rakamını indirmiş ve 2.199 TL’lik bir fiyat ile pazara çıkmış durumda.

İnternet siteleri, Teknoloji mağazaları ve Sony Centerlar tarafından satışına başlanılan Sony Xperia Z2 serisinin birkaç gün içerisinde de Vodafone, Avea ve Turkcell tarafından Sözleşmeli Satışlarına başlanması bekleniyor.

Suya ve Toza Dayanıklı bir yapıya sahip olan ve IP55 ile IP58 sertifikalarını almayı başaran Sony firması Sony Xperia Z2 serisinde OmniBalance anlayışı ile Alüminyum Çerçeveyi bir araya getirerek 8.2 mm kalınlığında, kolay kullanılabilen bir cihaz üretmeyi başarmış.

Sony Xperia Z2 Türkiye Satışı Başladı
Sony Xperia Z2 Türkiye Satışı Başladı

4K Video Kaydı İle Xperia Z2 Kamerada Lider

20.7 MP değerinde bir arka kameraya sahip olan Sony Xperia Z2 modelinde 4K Video Çekme imkanı sağlayan firma bu anlamda oldukça başarılı bir Video – Fotoğraf kalitesi sunmayı başarıyor.

Özellikle VİDEO alanında kendi kalitesini konuşturmayı başaran Sony Xperia Z2 modeli deneyim anlamında kullanıcılarını fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor.

Sony Xperia Z2
Sony Xperia Z2

Batarya Stamina İle 4 Kata Kadar Uzun Batarya Ömrü

Batarya Stamina adı verilen Batarya Koruma Modu sayesinde Sony Xperia Z2 serisini korumaya alabilir, şarj süresini 4 Kata kadar yükseltebilirsiniz.

Büyük Ekranlı Akıllı Telefon ailelerinde artık görmeye başladığımız bu mod yapısı birçok anlamda da pazarda başarılı bir batarya süresi sunan cihazlardan birisi haline getiriyor Z2 modelini.

 

Sony Xperia Z2 Serisinin Türkiye Satışı Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir