Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact İçin Yenilik Yaptı!

Nisan ayının başlarında Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact için yeni bir güncellemeyi kullanıcılarının hizmetine sunan Sony aradan fazla bir zaman geçmeden yeni bir güncelleme başlattı.

Sony paylaşmış olduğu bu güncellemesi ile üst düzey akıllı telefonlarında iyileştirme ve kararlılık güncelleştirmesi yapmayı planlıyor.

Nisan başında Xperia Z3 ve Z3 Compact için Android 5.0 güncellemesini ülkemiz kullanıcılarıyla buluşturan Sony, çok geçmeden yeni bir iyileştirme güncellemesi başlattı. Japon üreticinin Android 5.0.2 tabanlı yeni yazılımı 23.1.A.0.726 yapı numarasına sahip.

Rusya, Latin Amerika, ABD, Türkiye ve Orta Doğu gibi bölgelerde telefon sahipleriyle buluşan güncellemenin Android 5.0 Lollipop güncellemesinin kararlı hale getirdiği tahmin ediliyor. Telefonunuzun Ayarlar kısmından  güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

 

Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact Serisi
Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact Serisi

Sony en son paylaştığı güncellemesi Android 5.0 güncellemesinin ardından paylaştığı Android 5.0.2 tabanlı yazılım ile daha bir şekilde telefon kullanımını amaçlıyor. Yeni güncellemenin telefonlarınıza gelip gelmediğini ayarlar kısmından rahatlıkla kontrol ederek bu yeni güncellemeden sizlerde yararlanabilirsiniz. Bu güncelleme Lollipop güncellemesini daha kararlı bir şekilde iyileştirerek daha kararlı bir hale getireceği tahmin ediliyor.

Kaynak: http://www.teknolojioku.com

Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact İçin Yenilik Yaptı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir