Sony Xperia Z4 Modeli Japonya Dışında Satılmayacak

Merakla beklenilen Sony Xperia Z4 modeli resmi olarak duyuruldu. Ancak Sony firması tarafından yapılan açıklama ile Sadece Japonya Pazarında satışı yapılacağı bilgisi de pazara sunuldu. Japonya’nın en büyük mobil üreticilerinden olan Sony, bugün yeni amiral gemisi olduğu düşünülen Xperia Z4‘ü tanıttı. Pek çok kaynakta Sony‘nin yeni amiral gemisi olarakta lanse ettiği söylenen telefon, aslında Sony‘nin […]Merakla beklenilen Z4 modeli resmi olarak duyuruldu. Ancak firması tarafından yapılan açıklama ile Sadece Japonya Pazarında satışı yapılacağı bilgisi de pazara sunuldu.

Japonya’nın en büyük mobil üreticilerinden olan , bugün yeni amiral gemisi olduğu düşünülen Z4‘ü tanıttı. Pek çok kaynakta Sony‘nin yeni amiral gemisi olarakta lanse ettiği söylenen telefon, aslında Sony‘nin amiral gemisi olmayacak.

Bugün Z4 hakkında açıklamada bulunan Sony, cihazın sadece Japonya’ya özel olarak duyurulduğunu ifade etti. Yani, Xperia Z4 Japonya dışındaki hiçbir pazarda satışa sunulmayacak.

Sony Xperia Z4 Modeli Japonya Dışında Satılmayacak
Modeli Japonya Dışında Satılmayacak

’den Güçlü Bir Model Yolda

Sony, diğer pazarlardan çekilmiş gibi bir algıya kapılabilirsiniz. Ancak, bu durumun aksine sizleri sevindirecek önemli bir haberimiz var. Zira söylenenlere göre Sony‘den daha güçlü bir model daha gelecek.

  Sony Xperia Z4 Modelinin Özellikleri Sızdırıldı

Sony‘nin açıklaması sonrası gelen iddialara göre Sony, gerçek amiral gemisi modelini Mayıs ayının sonunda gerçekleştireceği etkinlik ile tanıtacak. Ayrıca bazı kaynaklar Sony‘nin gerçek amiral gemisini Eylül’de IFA 2015‘te yapılacak etkinlik ile duyuracağını iddia ediyor.

Sony Xperia Z4 Modeli Japonya Dışında Satılmayacak
Modeli Japonya Dışında Satılmayacak

Sony Xperia Z Serisi Sona Erebilir

Şimdilik detayları bilinmeyen akıllı telefon, iddialara göre çok önemli yenilikler içerecek ve Sony Xperia Z serisinin bilinen algısını değiştirecek. Bakalım Sony’nin gerçek amiral gemisi hangi özellikler ile gelecek?

Bu noktada da özellikle Sony Xperia Z serisinin artık yolun sonuna geldiği, Sony firmasının 2015 yılı itibari ile yeni bir Tasarım ve İsim ile yola devam edeceği düşüncesi de yaygınlaşmış durumda.

Sony Xperia Z4 Modeli Japonya Dışında Satılmayacak
Sony Xperia Z4 Modeli Japonya Dışında Satılmayacak

Kaynak: http://shiftdelete.net/sony-xperia-z4-japonyaya-ozel-olacak-59871

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status