Pasaport Kayıt İşlemleriSony’den Orta Seviye Kullanıcılar İçin Sony HuaShan Modeli Geliyor

Sony’den Orta Seviye Kullanıcılar İçin Sony HuaShan Modeli Geliyor

Sony firması CES 2013 fuarında tanıttığı Sony Xperia Z ve Sony Xperia ZL modelinden sonra şimdi de Sony Xperia HuaShan modeli için gün saymaya başladı. Mobil Dünya Kongresinde resmen tanıtılması planlanan Sony Xperia HuaShan modeli 1.7 GHz lik Çift Çekirdek İşlemci yapısı ile bir anlamda Z ve ZL serilerinin altında kalarak Orta Seviye kullanıcılara hitap […]


Sony firması fuarında tanıttığı ve Sony Xperia ZL modelinden sonra şimdi de Sony Xperia HuaShan modeli için gün saymaya başladı.

Mobil Dünya Kongresinde resmen tanıtılması planlanan Sony Xperia HuaShan modeli 1.7 GHz lik Çift Çekirdek İşlemci yapısı ile bir anlamda Z ve ZL serilerinin altında kalarak Orta Seviye kullanıcılara hitap etmeyi amaçlıyor gibi görünüyor.

1 GB Ram ve Adreno 320 GPU’su ile gelmesi planlanan Sony Xperia HuaShan modelinde ayrıca Android 4.1 Jelly Bean İşletim Sistemi de kullanılacak. Cihazın ilerleyen dönemde güncelleme alıp almayacağı ise şu haliyle pek belli değil.

Sony’den Orta Seviye Kullanıcılar İçin Sony HuaShan Modeli Geliyor
Sony’den Orta Seviye Kullanıcılar İçin Sony HuaShan Modeli Geliyor

Kasa yapısı olarak da Xperia Z serisine benzemesi planlanan yeni modelin tam detayları ise şu aşamada sızdırılmamış durumda. Full HD yerine HD ekran yapısı ile gelmesi planlanan Xperia HuaShan modeli için geri sayım Şubat ayında sona erecektir.

  Sony Xperia ZR İle Su Altı Performansı Bir Adım Daha Yukarıya Taşınıyor


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. BOXER Sony’den orta sınıf bir telefon geliyor: C1905 olarak isimlendirilen telefonun kamerasıyla çekilmiş bir …

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status