Sony’den Smart Watch Akıllı Saat

Akıllı saatlerin normal saatlerden daha fazla tercih edilmeye başlandığı teknolojik çağda, Sony de telefonlarıyla uyumlu akıllı saatlerini üretmeye devam ediyor. Sony’nin ürettiği Smart Watch akıllı saatin görünümde normal saatlerden hiçbir farkı yok. Sony bileğinizde şık görünecek bu akıllı saatle duymadığınız aramaları kaçırmaya son veriyor. Cep telefonunuza paralel olarak gelen mesajları ve bildirimleri görebileceğiniz, gelen çağrıları cevaplayabileceğiniz bu akıllı teknoloji hayatınızı kolaylaştıracak.

Smart Watch’ u kullanmak çok kolay. Telefonunuzla bağlantısını kurduktan sonra 7/24 bileğinizde aksesuar olarak taşıyarak, cep telefonunuzla 10 metre uzaklığa kadar bağlantıda kalabilirsiniz. Telefonunuz evin içerisinde ya da işyerinde kaybolduğu anda Smart Watch’tan arayarak telefonunuza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Smart Watch’ un MP3 özelliğini kullanarak her zaman her yerde Bluetooth kulaklıkla müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam süren kullanıcılar için çeşitli fitness özellikleri de sunuyor. Aynı zamanda evinizdeki birçok cihazda uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuzda var olan hatırlatmaları ve notları da Smart Watch size hatırlatıyor. Ayrıca özellikleri kullanmadığınız zamanlarda çeşitli saat seçenekleriyle size kol saati şıklığı sunuyor ve hava durumundan her an haberdar ediyor.

sony smart watch 2 fiyat,
sony smart watch 2 fiyat,

Smart Watch akıllı saat Sony’nin birçok akıllı telefonuyla uyumlu bir şekilde bağlantıya girmektedir. Denemek ve Sony’nin avantajlarından yararlanmak için en yakın teknoloji marketlerine ya da Sony satış mağazalarına uğramayı unutmayın.

Sony’den Smart Watch Akıllı Saat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir