Sosyal Medya Panel Hizmetleri

Web sitelerinin yanı sıra sosyal medya uygulamalarının aktif bir şekilde kullanımı ve bu konuda kişilere ya da marka sahiplerine hizmet veren sosyal medya panel hizmetleri bilinilirlik için yeterlidir.


Sosyal medya uygulamaları bir kişinin ya da bir markanın tanıtımı için oldukça önemli olan alanlardan bir tanesidir. Web sitelerinin yanı sıra sosyal medya uygulamalarının aktif bir şekilde kullanımı ve bu konuda kişilere ya da marka sahiplerine hizmet veren sosyal medya panel hizmetleri bilinilirlik için yeterlidir.

Sosyal bayi hizmetleri ile öne çıkan ve kaliteli bir şekilde hizmet sunumu yapan firma https://sosyalbayiniz.net/ web adresi üzerinden bu hizmeti vermektedir. Sosyal medya hizmetleri sağlayan otomatik bir sistem üzerine kurulmuş olan bu web sitesinde kişinin sistem üzerinden bakiye yüklemesi yaparak istediği paket üzerinden sipariş verebilme imkanı bulunur.

 

Sipariş Oluşturma

Web adresi ziyaret edilerek oluşturulacak sipariş üzerinden sosyal bayi hizmetlerinin alımı söz konusu olur. API ile kendi sistemleri üzerinde bağlantı kurarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bu hizmetten yararlanılabilir. Sipariş oluşturabilmek için web sitesinde yer alan sisteme bakiye yüklemesi yapılmalıdır.

Bakiye yükleme işlemi ise Banka Havalesi, Mobil ödeme, Kredi kartı gibi yöntemler üzerinden gerçekleşmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde alınabilecek olan bayilik hizmeti kapsamında kişinin sosyal medya uygulamasında yer alan hesabına anlık olarak izlenme ve gerçek kişilerin ziyareti söz konusu olur. Sipariş para yatırımı yapıldığı andan itibaren otomatik olarak başlamakta ve hesaba hızlı bir şekilde tanımlanmaktadır.

 

Hizmet Alanları

Web sitesinde bulunan sistem tarafından sosyal medya uygulamaları dahilinde verilen hizmetler; İnstagram takipçi, İnstagram izlenme, İnstagram beğeni, İGTV izlenme ve beğeni, İnstagram yorum, İnstagram canlı yayın, İnstagram story izlenme, İnstagram etkileşim ve kaydetme, Facebook Türk sayfa beğenisi, Facebook profil takipçi, Facebook durum beğenisi, Facebook video izleme, Youtube abone, Youtube izlenme, beğeni ve yorum, Twitter takipçi ve retweet, İnstagram otomatik beğeni ve Private şeklinde düzenlenmiştir.

Web sitesinin sosyal bayi hizmetleri kapsamında sunmuş olduğu bu çeşitlilik üzerinden kişinin kullanmak istediği sosyal medya uygulaması ve hangi alana yönelik hizmet istediği konusunda firmaya erişim sağlaması yeterli olur. Para yatırım işleminin ardından istenilen alan doğrultusunda hızlı bir tanımlama işlemi başlatılır.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status