Pasaport Kayıt İşlemleriSosyal Medyayı Mesaj Yazmak İçin Kullanmak Yeni Trend

Sosyal Medyayı Mesaj Yazmak İçin Kullanmak Yeni Trend

Sosyal medya kullanıcıları artık akıllı telefonlarında bulunan internet erişimi sayesinde sms devrini kapattı. Yeni trend sosyal medya üzerinden mesaj yazmak.  Bunda sosyal medya kuruluşlarının geliştirdiği yeni taktiklerin payı da büyük. Her gün en az 30 milyon mesajın yollandığı WhatsApp’a alternatif oluşturulan mesaj yazma özelliği kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmekte. Sosyal Medyayı Mesaj Yazmak İçin Kullanmak […]


Sosyal medya kullanıcıları artık akıllı telefonlarında bulunan internet erişimi sayesinde sms devrini kapattı. Yeni trend sosyal medya üzerinden mesaj yazmak.  Bunda sosyal medya kuruluşlarının geliştirdiği yeni taktiklerin payı da büyük. Her gün en az 30 milyon mesajın yollandığı ’a alternatif oluşturulan mesaj yazma özelliği kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmekte.

Sosyal Medyayı Mesaj Yazmak İçin Kullanmak Yeni Trend

Sosyal Medyayı Mesaj Yazmak İçin Kullanmak Yeni Trend
Sosyal Medyayı Mesaj Yazmak İçin Kullanmak Yeni Trend

’in  kullanıcı numaralarını üzerinden eşleştirerek ’ı satın almadan önce de sunduğu messenger hizmeti hemen her telefonda yüklü durumda.

Bunun yanı sıra Swarm üzerinden mesajlaşabilmek mümkün. Bunun için kullanıcıların gittikleri mekanda yer bildirimi (check-in) yapması gerekmekte.

Birbirini takip etmeyen kullanıcıların gönderdikleri mesajların, ‘diğer’ klasöründe kaldığı iki yıldır mesajlaşma hizmeti vermekte.

  Whatsapp messenger uygulaması

Twitter’dan özel mesaj gönderme özelliğinin sadece 140 karakterle sınırlı olması bu hizmetin pek tercih edilmeme sebeplerinden.

Güvenliği ön planda tutan kullanıcıları tercih ettiği Snapchat gelen kutusunda ki mesajların 10 saniye kalması ve ardından silinmesi özelliğiyle en iyi sosyal ağlardan biri durumunda.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status