Sperm Bağışçılarına 950 Dolar veya iPhone 6s Hediye

Sperm Bağışçılarına 950 Dolar veya iPhone 6s Hediye

Çin merkezli bir Sperm Bankası tarafından başlatılan bir kampanya ile Bağış Kampanyasına katılan bağışçılara 950 Dolar veya Apple iPhone 6s Hediye edilecek. Konunun ne kadar ciddi bir konu olduğu net olarak anlaşılamamış olsa da Çin’in, Shanghai bölgesinde yer alan Renji Hastanesi sperm bağışını arttırmak adına bu kampanyayı başlatmış durumda. Tüm ülkede ve hatta dünyada bir […]


Çin merkezli bir Sperm Bankası tarafından başlatılan bir kampanya ile Bağış Kampanyasına katılan bağışçılara 950 Dolar veya Apple iPhone 6s Hediye edilecek.

Konunun ne kadar ciddi bir konu olduğu net olarak anlaşılamamış olsa da Çin’in, Shanghai bölgesinde yer alan Renji Hastanesi sperm bağışını arttırmak adına bu kampanyayı başlatmış durumda.

Tüm ülkede ve hatta dünyada bir anda gündeme gelen kampanya afişlerinde ise sperm bağışında bulunanlara, 950 Dolar nakit ya da isterlerse yeni iPhone 6s modelini hediye edecekleri yer alıyor.

 

Sperm Bankası Çin
Sperm Bankası Çin

 

Apple Reklamı Olabilir mi?

Bu tarz bir kampanyanın büyük bir talebe ve buna bağlı olarak büyük bir sıkıntıya açacağı aşikar.

Bu sebeple de bir Sperm Bankasının bu şekilde bir kampanya yapması akıllara bazı soru işaretleri de getirmiyor değil.

Pazara yakın dönemde çıkacak olan Apple iPhone 6S serisinin bu şekilde bir kampanya haberi ile Reklam Amaçlı bir çalışma yapmış olması ihtimalleri akıllarda yer edinmiş durumda.

 

Sperm Bağışçılarına 950 Dolar veya iPhone 6s Hediye
Sperm Bağışçılarına 950 Dolar veya iPhone 6s Hediye

 

17ml Sperm Karşılığında Apple iPhone 6S

Hastanenin reklam afişlerinde belirttiği gibi eğer konu gerçek bir çalışma ise bu durumda 17ml sperm bağışı yapan her birey, kabul edilmesi koşuluyla, 950 Dolar veya Apple iPhone 6S modelinin sahibi olacak.

 

Sperm Bağışçılarına 950 Dolar veya iPhone 6s Hediye Verilecek
Sperm Bağışçılarına 950 Dolar veya iPhone 6s Hediye Verilecek

 

Ülkemizde Olsa Şimdiden Bekleyiş Başlardı

Ülkemizde bu tarz bir kampanyanın yapılması durumunda gücü yeten her bireyin o Sperm Bankası kapısında kuyruğa girmesi muhtemeldi.

Bazısı kendi adına, bazısı banka borçları adına, bazısı sevgilisi veya eşi adına.

Kısacası Sperm Bankası bu tarz bir kampanya ile Türkiye’nin kapısını çalarsa taşıyamayacakları kadar ürün ile ülkemizde kalabilirler.

Demedi demeyin…

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status