Spigen Huawei P30 ve P30 Pro Modellerinin Kılıflarını Satışa Çıkardı

Spigen Huawei P30 ve P30 Pro Modellerinin Kılıflarını Satışa Çıkardı

Henüz resmi olarak duyurusu yapılmamış olan Huawei P30 ve Huawei P30 Pro modellerinin kılıfları Spigen Türkiye tarafından satışa sunulmuş durumda.


Henüz resmi olarak duyurusu yapılmamış olan ve modellerinin kılıfları Türkiye tarafından satışa sunulmuş durumda.

Dünyanın önde gelen kılıf üreticilerinden birisi olan firması Türkiye’deki satış sayfasında ve modellerinin kılıflarını satışa sunmuş durumda.

Tanıtımı Mart sonu gibi yapılacak olan bu iki modelin bir anlamda tasarımsal özellikleri de bu kılıflar ile birlikte netleşmiş oldu.

 

Spigen - Huawei P30 Kılıfı

 

3’lü Kamera Yapısına Sahip Olacak

modelinin görsellerinden de görüldüğü üzere arka kısımda 3’lü Kamera Yapısı, ön kısımda ise Damla – U Çentik kullanılmış durumda.

Henüz resmi olarak duyurusu yapılmadığı için şu ana kadar sızıntı görseller üzerinden ilerlenmiş olsa da firmasının bu görselleri modelin de tasarımını artık ortaya çıkarmış durumda.

 

 

Spigen - Huawei P30 Pro Kılıfı

 

4’lü Kamera Yapısına Sahip

Firma tarafından pazara sürülecek olan serinin en güçlü üyesi modelinin 4’lü kamera yapısına sahip olduğunu ve yine Damla – U çentikli bir ekranla karşımıza çıkacağını görebiliyoruz.

Kılıf fiyatlarının ise 49,90 TL’den başladığını ve 199.90 TL’ye kadar gittiğini görebiliyoruz. Tüm kılıflara ulaşmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

 

Spigen - Huawei P30 Pro Kılıfı


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler