Pasaport Kayıt İşlemleriSpotify yeni moduyla yeni kolaylıklar sağlıyor!

Spotify yeni moduyla yeni kolaylıklar sağlıyor!

Günün her saatinde neredeyse yaptığımız her aktivitede yanımızda olan Spotify, tabii ki otomobil kullanırken de vazgeçilmezlerimiz arasında. Şirket, daha verimli bir müzik dinlemek için  yeni bir sürüş modu sağlama hazırlığında!   Günümüzde bir çok insan otomobil kullanırken sürekli aynı ve istemediği şarkılar çalan radyo programlarından ziyade Spotify kullanarak kendi oluşturdukları çalma listelerini dinleyerek keyifli yolculuklar […]


Günün her saatinde neredeyse yaptığımız her aktivitede yanımızda olan Spotify, tabii ki otomobil kullanırken de vazgeçilmezlerimiz arasında. Şirket, daha verimli bir müzik dinlemek için  yeni bir sürüş modu sağlama hazırlığında!

 

Günümüzde bir çok insan otomobil kullanırken sürekli aynı ve istemediği şarkılar çalan radyo programlarından ziyade Spotify kullanarak kendi oluşturdukları çalma listelerini dinleyerek keyifli yolculuklar yapmak istiyor. Bu yüzden de Spotify firması otomobil kullanırken daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için yeni bir proje oluşturma kararı almıştı.

Bugünlerde ortaya çıkan haberlere göre Spotify, Sürüş Modu adı verdiği bir özellik için çalıştığı söyleniyor. Bakalım bu yeni Spotify modu ne gibi özellikler ile geliyor?

  Shazam ile Spotify İşbirliği İle Shazam’da Müzik Dinlemek Mümkün Olacak

Aslında oldukça tehlike bir durum olan, otomobil kullanırken herhangi bir akıllı telefon kullanma konusunda herkesin çok dikkatli olmasını öneriyoruz. Yeni gelecek olan bu sürüş modu aslında tam olarak bu konu üzerine geliştiriliyor. Güvenlik konusu oldukça büyük bir önem taşıdığı için Sürüş Modu’nun ana olarak yoğunlaştığı nokta bu.

Bu yeni Spotify modunu bazı Reddit kullanıcılarının deneyimleme şansı elde ettikleri doğrulandı ve gelen bazı yorumlara göre bu modun özellikleri ve tasarımı biraz biraz ortaya çıkmış oldu. Bu değişiklikler daha büyük düğmeler, şarkı başlamadan veya bitmeden anons edilmesi ve en azından şimdilik aktif olmayan sesli kontrol düğmesi içeriyor. Sesli kontrol eklentisi aslında bu güvenlik sorununu büyük ölçüde ortadan kaldırabilirmiş gibi gözüküyor.

Yeni gelecek bir güncelleme ile Spotify’a eklenilecek bu yeni modun ne zaman geleceği ise büyük bir sır olmaya devam ediyor.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status