Pasaport Kayıt İşlemleriBu SSD’ler bir servet değerinde!

Bu SSD’ler bir servet değerinde!

Son günlerde meydana çıkan bu SSD’lerin öncelikli olarak veri merkezleri için üretildiğini söyleyelim çünkü bunları bir servet değerinde ve 25-50 TB kapasiteye sahipler!   Ortaya çıkan bu yeni SSD’ler Viking Technology tarafından tanıtıldı ve donanım pazarını alt üst etmesi hedefleniyor. Geçtiğimiz günlerde 10 TB ve 15 TB SSD’ler tanıtılmışlardı ve şimdi ise çok daha büyükleri […]


Son günlerde meydana çıkan bu SSD’lerin öncelikli olarak veri merkezleri için üretildiğini söyleyelim çünkü bunları bir servet değerinde ve 25-50 TB kapasiteye sahipler!

 

Ortaya çıkan bu yeni SSD’ler Viking Technology tarafından tanıtıldı ve donanım pazarını alt üst etmesi hedefleniyor. Geçtiğimiz günlerde 10 TB ve 15 TB SSD’ler tanıtılmışlardı ve şimdi ise çok daha büyükleri ortaya çıktı: 25 ve 50 TB kapasiteye sahip SSD modelleri!

Yeni tasarlanıp üretilen bu SSD modelleri öncelikli olarak veri merkezleri için piyasaya çıktılar. Bu yeni SSD’lerin hedeflerinden biri veri merkezlerinin maliyetlerini belirli bir miktarda düşürmesi. Bu iki yeni kapasitesi büyük SSD’ler uzun vaade de fiyatını çok rahat çıkartabilir gibi gözüküyorlar. Veri merkezlerinin soğutma ve veri saklama maliyetlerini minimuma düşürebilecek bir yeteneğe sahip olacak bu yeni 2 SSD, aynı zamanda özellikle migration çalışmaları sırasındaki hızlı veri transferlerinde de büyük bir zaman kazandıracak.

Servet değerinde olması beklenen UHC-Silo SSD adı verilen bu modeller bugüne kadarki üretilen SSD’ler arasında bir rekortmen olmuş gibi gözüküyor. 500 MB okuma ve 350 MB yazma hızın sahip olan UHC-Silo SDD’ler bir servet değerinde olacağı düşünülüyor. Fakat Viking Technology hala bir fiyat etiketi sunmadı, sadece fiyatların ve çıkış tarihlerinin en kısa sürede açıklanacağını duyurdular!


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status