Star TV, Kral TV, NTV ve NTV Spor Katarlı beIN Medya Grubuna Satıldı

Ferit Şahenk‘e ait Doğuş Yayın Grubu altında faaliyet gösteren bazı TV kanalları ve Radyo Kanalları ülkemize kısa süre önce giriş yapan Katarlı beIN Medya Grubuna satışı yapıldı.

Doğuş Yayın Grubu altında yayın yapan Star TV, Kral TV, NTV, NTV Spor, Kral Pop, Euro Star ve NTV Avrupa, Kral FM, Kral Pop, Kral World ve NTV Radyo gibi Kanal ve Radyolar daha önce Digitürk’ü satın alan Katarlı beIN Medya Grubu tarafından satın alındı.

Aynı şekilde Doğuş Yayın Grubu altında yayın yapan National Geographic Türkiye kanalının akibeti ile alakalı ise şu aşamada herhangi bir bilgi verilmemiş durumda.
superbetin güncel adresi
 

Doğuş Yayın Grubu beIN Medya Grubuna Satıldı

 

Ferit Şahenk beIN Türkiye Hisselerinden %30 Pay Alacak

Satışla alakalı olarak sızan ilk bilgilere göre Ferit ŞAHENK, beIN Medya Grubunun Türkiye’deki tüm hisselerinden %30 oranında bir pay alacak.

Yani beIN Medya Grubuna satışını yaptığı kanallar karşılığında firmanın Türkiye Operasyonunun %30’luk hissesine sahip olacak.

Konuyla alakalı olarak Resmi Açıklamaların önümüzdeki günlerde gerek Doğuş Yayın Grubu gerekse de beIN Medya Grubu tarafından yapılması bekleniyor.

Superbetin Kayıt ol

Star TV, Kral TV, NTV ve NTV Spor Katarlı beIN Medya Grubuna Satıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir