Steam’de yaz indirimi havası

Steam’de yaz indirimi havası

Geçtiğimiz günlerde çeşitli indirimler ile küçük küçük oynamalar yapan Steam’in yaz indiriminin kokusu alınmaya başladı. Valve’nin geliştirdiği Steam kullanıcılara yayınlanmış oyunları tek bir arşiv halinde ulaşılabilir hale getiriyor. Bu sayede kullanıcı oyunlarını silse bile hesabına kayıtlı olan arşivi yeniden indirip kurabiliyor. Steam üzerinden yapılan youtube platformlarında dolarların havada uçuştuğu bir dönemdeyiz. Kullanıcılar sürekli olarak alım […]

yorumlar.net

Geçtiğimiz günlerde çeşitli indirimler ile küçük küçük oynamalar yapan Steam’in yaz indiriminin kokusu alınmaya başladı. Valve’nin geliştirdiği Steam kullanıcılara yayınlanmış oyunları tek bir arşiv halinde ulaşılabilir hale getiriyor. Bu sayede kullanıcı oyunlarını silse bile hesabına kayıtlı olan arşivi yeniden indirip kurabiliyor.

Steam üzerinden yapılan youtube platformlarında dolarların havada uçuştuğu bir dönemdeyiz. Kullanıcılar sürekli olarak alım satım yaparak platformlarını aynı zamanda maddi olarak geliştirme yarışına girdiler. Ekonomi yönünden tutum yapmak istiyorsanız, indirim fırsatlarını kollamanız gerekiyor. Yaz çoşkusunu evinde bilgisayarı ile birlikte keyifle oynamak isteyenleri düşünen Steam, yaz indirimi adı altında mutlu etmeye geliyor. Bütçe biriktirdiğiniz oyunları sırayla almanın tam zamanı.

  IGG, Yeni Oyunu Çöl Savaşı ile Doludizgin Geliyor

Öne sürülen dedikodulara göre ise yaz indiriminin başlama tarihinin henüz netlik kazanmadığı açıklandı. Söylentilere göre ise haziran ayı ortalarından, temmuz ayı ortalarına kadar bir süreçte gerçekleşeceği tahmin ediliyor. Haberi duyan severler şimdiden o aylara bir yatırım bütçesi ayırmışlar bile!

konusunda ücret politikasının yüksek olduğunu düşünen severler olarak, kaliteli oyunlar için ücret ödemek zorunda olduklarını biliyor. Fakat biraz daha uygun olmasının keyifli olacağı yönünde duruluyor.

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status