Steve JOBS’un Hayatını Anlatan Filmin İlk Fragmanı Çıktı

Apple’ı bugünlere getiren, sıfırdan kurarak bir dünya devi haline dönüşmesini sağlayan Steve JOBS’ın hayatını anlatan filmin ilk fragmanı yayınlandı.

16 Ağustos 2013 tarihinde Tüm Dünyada gösterime girecek olan JOBS filminde Kelebek Etkisi isimli filmde gösterdiği performans ile büyük beğeni alan ve bit çıkış yakalayan Ashton Kuthcer Steve JOBS’ı canlandırıyor.

Kutcher sadece Steve Jobs’un gençlik dönemlerine inanılmaz derecede benzeyen fiziksel profili ile değil aynı zamanda teknolojiye yakınlığı ile de bu role aday en güçlü oyuncular arasında gösteriliyordu. Çok fazla bilinmese de Ashton Kutcher, Amerika merkezli teknoloji sitesi The Verge’ün bağlı olduğu Vox Media şirketinin danışma kurulu üyeleri arasında yer alıyor.

Steve JOBS’un Hayatını Anlatan Filmin İlk Fragmanı Çıktı
Steve JOBS’un Hayatını Anlatan Filmin İlk Fragmanı Çıktı

 

Steve Jobs ile birlikte Apple’ın ortak kurucusu olan Steve Wozniak’ı Josh Gad’in canlandırdığı film aynı zamanda bağımsız yapım olma özelliğini taşıyor.

Sony Pictures, Walter Isaacson tarafından kaleme alınan resmi Steve Jobs biyografisinden yola çıkarak senaristliğini, Facebook’u konu olan The Social Network filmini de yazan Aaron Sorkin’in üstlendiği bir Steve Jobs filmi üzerinde çalışadursun, Ashton Kutcher’li yapım bu konuda bir ilk olacak.

İlk fragmanı henüz yayınlanan Jobs filmi, orijinal planda Nisan ayını gibi vizyona girecekti ancak çeşitli nedenlerden ötürü yapım daha ileri bir tarihe ertelenmişti.

16 Ağustos olarak karar kılınan yeni vizyon tarihi ile Jobs filmi, çok büyük Hollywood prodüksiyonlarının arasında sıyrılarak görece daha sakin bir dönemde seyircilerin karşısına çıkmış olacak.

Bu noktada özellikle Apple Severlerin ve Teknoloji Meraklılarının bu filme yoğun bir ilgi göstermesi bekleniyor. Steve JOBS gibi bir ismi konu alması gerçek bir yaşamı irdelemesi sebebiyle de gösterime girdiği tarihlerde sinemalarda Sinema severler yerine Teknoloji severler kendilerine yer bulacak gibi görünüyor.

Steve JOBS’un Hayatını Anlatan Filmin İlk Fragmanı Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir