Steve Wozniak Google Glass Hakkında Konuştu

Steve Wozniak Google Glass Hakkında Konuştu

Teknoloji dünyasının ağır toplarından ve Apple’ın kurucularından Steve Wozniak, Google Glass hakkında bugüne kadar kimsenin dile getiremediği bir benzetmeyi gündeme taşıdı. Ön görüleri bugünün teknoloji dünyasını şekillendirdiği için görüşlerine değer verilen bir mühendis olarak Wozniak’ın Google Glass hakkındaki düşünceleri büyük yankı uyandırdı. Bir İspanyol gazetesine verdiği röportajda Wozniak, Google Glass‘ın geniş çaplı bir kullanım alanı […]yorumlar.net

Teknoloji dünyasının ağır toplarından ve Apple’ın kurucularından Steve Wozniak, hakkında bugüne kadar kimsenin dile getiremediği bir benzetmeyi gündeme taşıdı. Ön görüleri bugünün teknoloji dünyasını şekillendirdiği için görüşlerine değer verilen bir mühendis olarak Wozniak’ın hakkındaki düşünceleri büyük yankı uyandırdı.

Bir İspanyol gazetesine verdiği röportajda Wozniak, ‘ın geniş çaplı bir kullanım alanı bulamayacağını düşündüğünü açıkladı. Aynı Bluetooth kulaklıklarda olduğu gibi, bu cihazı takarak dolaşmanın çok komik ve saçma bir görüntü oluşturduğunu, insanların ilk merakla Google Glass‘ı birkaç hafta taktıktan sonra bununla sokaklarda dolaşmayı istemeyeceklerini anlatan Wozniak, Bluetooth kulaklıklarda da aynı sorunun yaşandığını hatırlattı.

Karşılaştığı fikirleri ve ürünleri bir Apple efsanesi olarak değil, bir kullanıcı olarak değerlendirdiğinin altını çizen Wozniak, “bu sayede o ürünün ne işime yarayacağını sorusunu kendime soruyorum” dedi.

  Google Glass ile Araba Kullanılır mı?

Wozniak’ın yorumu teknoloji dünyasında pek çok insan tarafından da onaylanıyor zira insanların sokakta garip görünüşlü bir “cyborg gözlüğü” takmaya hazır olup olmadığı sorgulanıyor.

Steve Wozniak Google Glass Hakkında Konuştu
Steve Wozniak Google Glass Hakkında Konuştu

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status